DuoPrint Decor

Müüja keskmine hinnang
0 / 5

DuoPrint Decor – koos saame luua omanäolise interjööri!

DuoPrint Decor pakub trükiga aknakatteid ja tapeete, mis sobivad kaunistama lastetuba kuid miks ka mitte elutuba või kontorit. Neil on 15 aastane kogemus trüki- ja reklaamivaldkonnas ning pikaajaline koostöökogemus erinevate Eesti tootjatega. Seetõttu on neil palju erinevaid lahendusi ja ideid vastavalt kodu eripärale.  DuoPrint Decori abiga leiab ilusa ja omanäolise lahenduse igasse interjööri!

DuoPrint valikus on eritrükiga rulookardinad ja voldikkardinad, erisugused aknakatted, padjad kott-toolid ja lastetoa tapeet. Aknakatete valikust leiab nii pimendavad aknakatted kui ka mittepimendavad ehk varjavad. Lisaks pakuvad nad erinevaid kardinaid: paneelkardinad, roomakardinad, tekstiilikardinad.

Lastele on nad väljatöötanud terve kollektsiooni mustreid, mida saab trükkida aknakatetele või tapeedile. Fototapeet lastetuppa teeb toa elavaks ja kauniks. Lisaks on see kulumiskindel ja hästi pestav. Tapeedile ja aknakatetele saab trükkida oma kujunduse või oma lapse nime. Materjal ja tint, millega trükitakse, on lõhna ja mürgiste kemikaalide vabad. Trükiga aknakatteid saab kombineerida ka valmis kangaga, mis on enamjaolt ühevärvilised. DuoPrint abiga saab trükkida omanäolise lastetoa sisustuse, kuid samuti müüvad nad ilma trükita aknakatteid.

Lisaks on nende valikus vahvad mustrilised kott-toolid ja pidžaamataskuga padjad-kõrvikud. Kõrvikud on vahvad pehmed kõrvadega padjad lastele, mis sobivad lapsele nii kaisukaks kui dekoratiivelemendiks. Padja taskusse on võimalik peita näiteks öösärk, pidžaama või hoopis mänguloom. See on väga armas kingitus lapse sünnipäevaks.

Tagasi poodi

Näitan ainukest tulemust

Näitan ainukest tulemust

Õnnelike klientide tagasiside:

Väga kiire asja ajamine, meeldiv kogemus, sain ka juba pakiteate, loodan et toode vastab ka ootustele:)
-Rain
Olen teeninduse ja tootega väga rahul. Aitäh Teile! -Jane
Tellisin eelmisel aastal oma pojale Teilt lutiketi ja olin väga rahul. Nüüd siis ka tütrele:)  Edu Teile!
-Andra
Aitäh, et leidsin Teie veebipoest just selle, mida otsisin.
Ootan juba põnevusega, kui tellitud kingitus kohale jõuab.
Edu Teile!
-Kätlin