Dual ART

Müüja keskmine hinnang
0 / 5

Dual art- armastust, hoolivust, sõprust ning lootust väljendavad kaardid ilma kindla tähtpäevata!

Dual Art kaunite teoste taga on 31-aastane Taivo Pärn, kes ausalt ja avameelselt tunnistab, et on oma elust 10 aastat veetnud vanglas ning on seal tänapäevalgi.

Keeruline lapsepõlv on see, mis ajendas teda alustama joonistamisega juba varakult, kuna tundis, et just joonistamine rahustas, lohutas ja aitas põgeneda oma maailma.

Taivo teosed selgelt peegeldavad tema värviküllast siseelu ning omapärast fantaasiamaailma, milles on oma roll ka lapsepõlvest, noorikueast ning sealhulgas erinevatest minevikukogemustest.

Iga kaardi peal kujutatud pildi originaal on käsitsi joonistatud tavaliste värvipliiatsitega, skaneeritud ja töötlemata kujul kaardina välja prinditud.

Kõikidele joonistustele eelneb kaunis rituaal, milleks on mediteerimine, mis aitab suunata vajalikku energiat igasse pliiatsitõmbesse.

Igal kaardil on oma lugu-  mõne puhul tuli eelnevalt sõnum ning seejärel pilt, kuid on ka pilte, mille sõnum on vahetunud korduvalt seni kuni kõik tundub õige olevat.

Dual Arti tehnilise poolega tegeleb kunstniku imekaunis abikaasa, kes muuseas on ka paljude sõnumite autor olemasolevatel kaartidel!

Dual Art on sündinud kahe inimese armastuse ja loomingulisuse sünergiast pakkumaks midagi teistsugusemat sünnipäeva- ja jõulukaartide kõrvale.

Tagasi poodi

Näitan kõiki 11 tulemust

Näitan kõiki 11 tulemust

Õnnelike klientide tagasiside:

Väga kiire asja ajamine, meeldiv kogemus, sain ka juba pakiteate, loodan et toode vastab ka ootustele:)
-Rain
Olen teeninduse ja tootega väga rahul. Aitäh Teile! -Jane
Tellisin eelmisel aastal oma pojale Teilt lutiketi ja olin väga rahul. Nüüd siis ka tütrele:)  Edu Teile!
-Andra
Aitäh, et leidsin Teie veebipoest just selle, mida otsisin.
Ootan juba põnevusega, kui tellitud kingitus kohale jõuab.
Edu Teile!
-Kätlin