Designs of Celine

Müüja keskmine hinnang
0 / 5

Designs of Celiné – looduslikust materjalist hellitus!

Designs of Celiné loob meriinovillast ja puuvillast tooteid, mis on allergiavabad, ainulaadsed ja sobivad kasutamiseks või kinkimiseks ka kõige õrnematele pereliikmetele: beebidele ja lastele. Celiné jämedakoeline meriinovillast kootud tekk, sõlmpadi või beebivoodi pehmendus on lisaks kasutusmugavusele ka stiilseks dekoratiivelemendiks. 

Design of Celiné kvaliteedi taga on kaubamärgi looja Kätlin Tammeveski nõudlikkus. Ta ei saada kunagi välja ühtegi toodet, millega ise täiesti rahul ei ole. Kõige enam inspireerivad teda aga klientide saadetud pildid või tunne, et tema tegu on kellelegi naeratuse näole toonud. Nii võib iga Celiné’ilt tellija olla kindel, et saab tõeliselt ilusa, hoole ja täpsusega tehtud käsitöö!

Paljud Celiné tooted on tehtud meriinovillast, millel on mitmeid häid omadusi. Võrreldes tavalise villaga on meriinovill palju peenem ning seetõttu naha vastas pehme ja mõnus, mitte torkiv. Lisaks on see vett-hülgav ning raskesti määrduv ja ei võta külge ebameeldivaid lõhnu. Meriino on ka hingav materjal, mistõttu hoiab see hästi külmas sooja ning jahutab külmas. Oma mõõtmete suhtes on tegemist ka ootamatult kerge materjaliga! Iga Designs of Celiné tellimuse puhul saab valida endale meelepärase värvitooni.

Celiné kõige populaarsemad tooted on meriinovillast beebivoodi pehmendused. Lisaks beebi kaitsmisele on käsitööna valmivad pehmendused ka ilusaks sisustuselemendiks koju. Toote tellimisel saab valida sobiva pikkuse ning kuna vill on veniv ei tasu karta, et kett jääb liiga pikk või lühike.

Celiné valikus on veel jämedakoelisest meriinovillast ja puuvillapaelast disaintekid. Suured pehmed kootud tekid sobivad nii pleediks, vaibaks või hoopis mängumatiks ja disainielemendiks. Peale tekkide koob ta ka beebikotte, kindaid, mütse, peapaelu ning valmistab unenäopüüdjaid. Lisaks leiab tema toodete hulgast ka suuri paelast tehtud dekoratiivseid sõlmpatju, mis sobivad hästi nii lastetuppa kui ka kontorisse. Lastele on tal ka valik käsitööna valminud mänguasju nagu puidust arendavad mängukaared ja -klotsid.

Kuidas sündis Design of Celiné kaubamärk ning millised on kõige erilisemad tooted saad lugeda meie intervjuust: „Designs of Celiné – naturaalsete materjalide võlu“

 

Tagasi poodi

Näitan kõiki 7 tulemust

Näitan kõiki 7 tulemust

Õnnelike klientide tagasiside:

Väga kiire asja ajamine, meeldiv kogemus, sain ka juba pakiteate, loodan et toode vastab ka ootustele:)
-Rain
Olen teeninduse ja tootega väga rahul. Aitäh Teile! -Jane
Tellisin eelmisel aastal oma pojale Teilt lutiketi ja olin väga rahul. Nüüd siis ka tütrele:)  Edu Teile!
-Andra
Aitäh, et leidsin Teie veebipoest just selle, mida otsisin.
Ootan juba põnevusega, kui tellitud kingitus kohale jõuab.
Edu Teile!
-Kätlin