Catukas
Müüja keskmine hinnang
0 / 5

Hoole ja armastusega täielikult käsitööna valmivad mütsid ja sallid kogu perele!

Catuka käsitöö on 100% naturaalsest materjalist. Seetõttu on tema tehtud müts või sall parim valik just lapsele ja beebile, kuid mõnusa peakatte või torusalli leiab tema valikust ka täiskasvanule.
Catuka disainid on sündinud pikaajalise katsetamise ja proovimise tulemusena. Tema suurimaks inspiratsiooniallikaks on tema enda väike tütar ja klientide tagasiside. Catukas populaarsuse taga on tema hool ja tähelepanelikkus, mille ta paneb igasse loodud tootesse.

Eritellimusena valmivad tooted on täpselt sobivas suuruses ning klient saab valida lõnga ja kanga värvitooni vastavalt enda teiste riietusesemete värvile. Valikus on väga palju erinevaid toone ja lõngu ning ka disainidel on mitmeid lisavõimalusi. Seetõttu on kõik tooted veidi erisugused ja ei ole ka karta, et sama disainiga keegi tänaval vastu jalutaks!
Kõige populaarsemad on just Catuka mütsid, mille puhul saab klient ise valida mütsile sobiva mustri, värvi ja tuti värvi. Valikus on ka meriinovillase voodriga mütsid ja kõrvaklappidega mütsid ning erinevad sallid (rõngassallid, torusallid, kaellussallid) ja kindad: käpikud väikelastele ja beebikindad kõige pisematele.

Catuka eritellimusena tehtud sall või müts on ka väga eriline kingitus näiteks lapsele ja emale. Erimõõdus müts sobib hästi vastsündinule katsikuteks. Kõik tooted on pakendatud kaunisse kinkekarpi millega on kaasas ka hooldusjuhend.

Kes on Catukas ja kuidas tema kaubamärk sündis saad täpsemalt lugeda meie intervjuust: „Catukas toob meriinovilla soojuse meie talve“!

Tagasi poodi

Shopping Cart