Postitatud Lisa kommentaar

Miks eelistada käsitööd?

Käsitööna savinõu tegemine

Foto: LubosHouska (Pixabay)

Tänapäeval on võimalik pea kõike saada masstoodetult mõnest super- või hüperrmarketist. Asjadel ei ole enam sellist väärtust nagu veel sajandi eest. Neid ostetakse ühe käega ja teisega visatakse ära. Nad on anonüümsed ja tühised meie jaoks, sest neid on lihtsalt liiga palju ja nad on alati kättesaadavad.

Kuid kas olete tähele pannud, et on asju, mis on meile teistest armsamad ja mida hoitakse teistest ka tunduvalt rohkem, mõnikord isegi pärandades põlvest põlve. Tegemist on tavaliselt mõne meistri käsitööga – olgu selleks eriline savitass mõnest savikojast, vanaema kootud kindad või just sinu jaoks meisterdatud kiiktool. Me armastame käsitööd ja käsitöö erilisusest ma seekord rääkida tahangi.

Loe edasi…
Postitatud Lisa kommentaar

Kertu Kriisa ja tema erinäoliste käsitöötoodete bränd Ameli

Kertu Kriisa

Foto: Sandra Palm

Kui sa pead oluliseks ilusate hetkede talletamist ja uute loomist, siis tasub piiluda Ameli e-poodi. Selle omanäolisi käsitöötooteid täis poe taga on lennuka ametiga noor naine Kertu Kriisa. Kertu armastatud põhitööks on piirkondlik lennujuhtimine, kuid juba lapsepõlvest on teda saatnud ka huvi käsitöö vastu. Nii on ajapikku pikaajalisest huvist välja kasvanud isikupärased Ameli nime kandvad tooted ning nende tarbeks loodud ja hiljuti avatud ka e-pood.

Loe edasi: Kertu Kriisa ja tema erinäoliste käsitöötoodete bränd Ameli

Postitatud 2 kommentaari

Kaisupadi, mis toob lapsele hea une

Foto: Siim Seglinš

Alustame uue artiklite sarjaga “AZZZA! Kui äge toode!”.  Meie esimene lugu selles sarjas räägib ühest eriti vahvast ideest – Hea Une Kaisupadjast. See on midagi sellist, mis ei jäta külmaks vist küll ühtegi väikest ilmakodanikku – on silmale rahulik vaadata, käele mõnus katsuda ja lõhnab imeliselt… Loe edasi: Kaisupadi, mis toob lapsele hea une