Postitatud Lisa kommentaar

Catukas toob meriinovilla soojuse meie talve

Kadi Salu tütrega

Foto: Catukas

Kadi Salu on noor, 23-aastane naine, keda on alati köitnud loomingulisus, disain ja oma kätega millegi loomine. Viimaseks suuremaks tööks võib ta lugeda enda käsitöötoodete sarja Catukas loomist. Suure tõukejõu selliseks arenguks andis Kadile emaks saamine. Nii tegeleb Kadi lisaks Catuka arendamisele ka aktiivselt oma 3-aastase tütrekese kasvatamisega ning jõuab muuhulgas tegeleda veel ühe huvialaga – fotograafiaga.

Mis täpsemalt peitub kaubamärgi Catukas taga ja kuidas see sündis, sellest Kadi meie seekordses artiklis räägibki.

Loe edasi: Catukas toob meriinovilla soojuse meie talve

Postitatud Lisa kommentaar

Kertu Kriisa ja tema erinäoliste käsitöötoodete bränd Ameli

Kertu Kriisa

Foto: Sandra Palm

Kui sa pead oluliseks ilusate hetkede talletamist ja uute loomist, siis tasub piiluda Ameli e-poodi. Selle omanäolisi käsitöötooteid täis poe taga on lennuka ametiga noor naine Kertu Kriisa. Kertu armastatud põhitööks on piirkondlik lennujuhtimine, kuid juba lapsepõlvest on teda saatnud ka huvi käsitöö vastu. Nii on ajapikku pikaajalisest huvist välja kasvanud isikupärased Ameli nime kandvad tooted ning nende tarbeks loodud ja hiljuti avatud ka e-pood.

Loe edasi: Kertu Kriisa ja tema erinäoliste käsitöötoodete bränd Ameli

Postitatud 2 kommentaari

Kaisupadi, mis toob lapsele hea une

Foto: Siim Seglinš

Alustame uue artiklite sarjaga “AZZZA! Kui äge toode!”.  Meie esimene lugu selles sarjas räägib ühest eriti vahvast ideest – Hea Une Kaisupadjast. See on midagi sellist, mis ei jäta külmaks vist küll ühtegi väikest ilmakodanikku – on silmale rahulik vaadata, käele mõnus katsuda ja lõhnab imeliselt… Loe edasi: Kaisupadi, mis toob lapsele hea une

Postitatud 2 kommentaari

6 põhjust, miks ettevõtja olla on hea

Foto: Pexels

Sellest, miks võib mõte ettevõtlusega alustamisest hirmutada, oleme kirjutanud. Nüüd, kus hirmule on otsa vaadatud, on aeg rääkida, mis ettevõtjaks olemise nii nauditavaks teeb! Mis siis paneb ettevõtja silmad särama, mis on need väikesed isekad põhjused, miks me tagasi palgatööle ei taha minna?

Loe edasi: 6 põhjust, miks ettevõtja olla on hea