Postitatud Lisa kommentaar

Tootepiltide tegemine käepäraste vahenditega

Tootepildi-tegemine-mobiiltelefoniga

Kui soovid oma tooteid müüa e-poes, siis on ülioluline tootefotode olemasolu. Kliendid teevad ostuotsuse pildi järgi, seega peab pilt olema kutsuv, tooma välja toote parimad küljed ja eripära. Väga hea toode võib jääda kliendil ostmata kehva tootepildi tõttu.
Kui Sul puuduvad piisavad vahendid fotograafi teenuse kasutamiseks, kas tootefotod jäävadki tegemata? Ära muretse!

Kasutades mobiiltelefoni ja käepäraseid vahendeid on võimalik teha alguses lihtsamad tootepildid ise valmis. Anname Sulle mõned nipid, mida kasutada, kui oled otsustanud esimesed tootefotod ise teha.

Loe edasi: Tootepiltide tegemine käepäraste vahenditega
+7
Postitatud Lisa kommentaar

Tarneaeg Azzzas ehk kuidas saada pakk õigeks ajaks kätte?

azzza-kaup

Meil on suur rõõm, kui te meile kirjutate. Selle abil saame tagasisidet enda tööle. Eriti tore on muidugi saada positiivset tagasiside, mida eriti viimasel ajal on tulnud tonnide viisi.

Üpris tihti saame ka küsimusi, et mul on tulemas see või see tähtpäev. Kas selleks ajaks jõuab tellimus kohale?

Käsitöö tegemine võtab omajagu aega ning ehkki meie meistrid annavad oma parima, et jõuda asjad tehtud võimalikult kiiresti, võtavad nad siiski vajaliku aja, et teha neid hoole ja armastusega. Seega tagavad hea kvaliteedi.

Otsustasin, et vastan tekkinud küsimustele pisut pikemalt selle blogipostitusega.

Loe edasi: Tarneaeg Azzzas ehk kuidas saada pakk õigeks ajaks kätte?
+1
Postitatud Lisa kommentaar

4 võimalust kuidas toetada väikeettevõtteid… ilma midagi ostmata? Jah!

naine shoppamas azzza poes

Väikeettevõtted teevad oma tööd suure hinge ja armastusega. Nad loovad Sulle asju … ja ehk oled nende fänn. Aga mõnda asja ei osta iga kuu, mõnda asja ei osta ka iga aasta… aga see ettevõte on ikkagi lahe ja tahaks neid aidata… aga pole midagi vaja osta. Mida paremini läheb sinu lemmikul ettevõttel, seda kvaliteetsemat kraami ja uusi ideid saavad nad realiseerida.

Kasuta neid võimalusi, et neid siiski toetada ja aidata.

Loe edasi: 4 võimalust kuidas toetada väikeettevõtteid… ilma midagi ostmata? Jah!
+2
Postitatud Lisa kommentaar

AZZZA tegijad – Sutu pilliroost joogikõrred – joogi kindel upgrade

Kes on Sutu taga?

Sutu OÜ on perefirma, täpsemalt kahe pere ettevõte. Pilliroost joogikõrte tootmise idee tekkis soovist leida alternatiivne materjal maailma hävitavale plastikule ja nendest valmistatud joogikõrtele. Lisaks on meie südameasjaks aidata hoida järeltulevatele põlvedele puhast elukeskkonda. Kuna pilliroog on vastupidav materjal ja sellest puudust ei tule, siis oli materjali leidmine lihtne. Veel enam pilliroo iga aastane lõikamine aitab kaitsta saare kauneid mereäärseid alasid, kus kasvab hektarite viisi lõputult taastuvat pilliroogu.  

Sutu-meeskond-veski-ees
Sutu meeskond veski ees.
Pilt – Sutu.
Loe edasi: AZZZA tegijad – Sutu pilliroost joogikõrred – joogi kindel upgrade
+2
Postitatud Lisa kommentaar

Käsitöö ja Azzza-s töötamine – Maili kogemus

kampsunis-käed-hoiavad-tassi

Käsitöö poeb lihtsalt hinge – nii võiksin lühidalt kokku võtta minu seekordse postituse sisu. Nüüdseks on omajagu aega mööda läinud Azzza algusest ja minu liitumisest tiimiga. Muutunud on Azzza esialgne fookus ja koos sellega on kõik jõudnud palju kogeda ning sellest õppida. Miks Azzzat just käsitöö niivõrd paelub? Jagan oma muljeid.

Loe edasi: Käsitöö ja Azzza-s töötamine – Maili kogemus
+5
Postitatud Lisa kommentaar

Kaasaegne käsitöö – miks?

käsitöölaud

Mõtlesin, et vastan ennetavalt ühele küsimusele. Seda ei ole meilt veel keegi küll küsida julgenud ent olen kindel, et mõlgub paljudel mõttes. Miks just kaasaegne käsitöö?

“Every decade needs its own manual of handicraft.” – Liberty Hyde Bailey (tõlk. – Iga dekaad vajab oma enda käsitööjuhendit.)

Kasutame enda toodete puhul sõna kaasaegne. Tavaliselt seostub sõna “käsitöö” ainult vanaema kootud käpikutega. Kaasaegne käsitöö põimib aga endasse nii selle “vanaema armastuse ja hoole”, kui ka moodsamad tehnikad ja disaini. Viimaste abil on võimalik käsitööd teha lihtsamalt parema kvaliteediga.

Kaasaegne käsitöö tähendab tooteid, mis on

  1. hoole ja armastusega tehtud,
  2. kvaliteetsed
  3. ajatud.
Loe edasi: Kaasaegne käsitöö – miks?
+4
Postitatud Lisa kommentaar

Azzza kasvab!

person holding a green plant

Meile tuleb järjest juurde nii meistreid, kui neid, kes meistrite vastu huvi tunnevad. Tänu teile kõigile Azzza kasvab 🙂 On näha, et me hakkame oma vahva nimega meelde jääma. Azzzast on saamas koht, kuhu tullakse avastama unikaalseid kingitusi lastele aga ka leidma kasulikke tarbeesemeid

Tahame käsitöö nähtavaks tegemise missiooni jätkata ka tulevikus. Teeme tööd selle nimel, et nii meistrite kui  toodete valik laieneks. 

Loe edasi…
+3
Postitatud 1 kommentaar

Miks eelistada käsitööd?

Käsitööna savinõu tegemine

Foto: LubosHouska (Pixabay)

Tänapäeval on võimalik pea kõike saada masstoodetult mõnest super- või hüpermarketist. Asjadel ei ole enam sellist väärtust nagu veel sajandi eest. Neid ostetakse ühe käega ja teisega visatakse ära. Nad on anonüümsed ja tühised meie jaoks, sest neid on lihtsalt liiga palju ja nad on alati kättesaadavad.

Kuid kas olete tähele pannud, et on asju, mis on meile teistest armsamad ja mida hoitakse teistest ka tunduvalt rohkem, mõnikord isegi pärandades põlvest põlve. Tegemist on tavaliselt mõne meistri käsitööga – olgu selleks eriline savitass mõnest savikojast, vanaema kootud kindad või just sinu jaoks meisterdatud kiiktool. Me armastame käsitööd ja käsitöö erilisusest ma seekord rääkida tahangi.

Loe edasi…
+5
Postitatud Lisa kommentaar

AZZZA e-pood on avatud!

Pildil on punased kinkekotid

Ma olen juba ammu tahtnud seda rõõmusõnumit välja hõigata, aga ikka oli vaja üht või teist asja täiendada. Aega kulus nii selleks, et kõik juriidiliselt ja funktsionaalselt õigesti oleks, kui selleks, et sobivad kaubad poes tellimisvalmis saaksid.

Nüüd oleme aga avatud! AZZZA e-poes saab esimesi käsitööna valminud esemeid soetada.

Loe edasi: AZZZA e-pood on avatud!

+1