Postitatud Lisa kommentaar

Miks eelistada käsitööd?

Käsitööna savinõu tegemine

Foto: LubosHouska (Pixabay)

Tänapäeval on võimalik pea kõike saada masstoodetult mõnest super- või hüperrmarketist. Asjadel ei ole enam sellist väärtust nagu veel sajandi eest. Neid ostetakse ühe käega ja teisega visatakse ära. Nad on anonüümsed ja tühised meie jaoks, sest neid on lihtsalt liiga palju ja nad on alati kättesaadavad.

Kuid kas olete tähele pannud, et on asju, mis on meile teistest armsamad ja mida hoitakse teistest ka tunduvalt rohkem, mõnikord isegi pärandades põlvest põlve. Tegemist on tavaliselt mõne meistri käsitööga – olgu selleks eriline savitass mõnest savikojast, vanaema kootud kindad või just sinu jaoks meisterdatud kiiktool. Me armastame käsitööd ja käsitöö erilisusest ma seekord rääkida tahangi.

Loe edasi…
0
Postitatud Lisa kommentaar

AZZZA meeskonna tordivalmistaja – Maili Trees

Foto: Ruta Badina

Tänases postituses tutvustab ennast Kaja torditegijast õde Maili, kes samuti hiljuti AZZZA meeskonnaga liitus. Tema ülesandeks on aidata rakenduse sisu torditegijale lihtsalt kasutatavaks ja kasulikuks muuta. Tulevikus tulevad tema “sulest” artiklid, mis tutvustavad tellimustortide valdkonda – mida tehakse, kuidas tehakse ning kuidas ka tordivõõras inimene võiks saada hakkama mõne uhke tordiga. Loe edasi: AZZZA meeskonna tordivalmistaja – Maili Trees

0