Postitatud Lisa kommentaar

EjK peleriin muudab autosõidu väikelapsega mugavamaks ja turvalisemaks

Pilt: EjK

EjK on kaheliikmeline hobiõmblejate tiim, kellest ühele tuli käsitööpuhang peale pärast 15 aastast pausi (endine käsitööõpetaja) ja teine alustas õmblemist beebidega kodus olles. Koos on proovitud erinevate toodete loomist. Katsetustele on vastu pidanud ja klientide hulgas populaarsuse saavutanud vahva väikelaste peleriin, mis sobib hästi ka autosõidu ajal kasutamiseks.

Loe edasi…
Postitatud Lisa kommentaar

Kapi Kass toob lastetuppa loovust ja omapära

Kapi Kassi omanikud Carmen ja Siret

Foto autor: Leaanyka Leisson

Carmen Ennulo ja Siret Jakobson on kaks vahvat ema, kellel on kahepeale 6 imelist last: Carmenil on kolm poega ja Siretil kolm tütart. Tööd teevad nad oma väikeste laste kõrvalt ja sageli ka koos nendega. Tublide naiste ühiseks loominguks on OÜ Kapi Kass, mis valmistab vineerist arendavaid mänguasju ja lastetoamööblit. 

Loe edasi…
Postitatud 1 kommentaar

Nete.Kit muudab mähkimise mugavaks ka teel olles

Nete-Kit mähkimiskotid-alused

Nete OÜ on hea näide ettevõttest, mis on välja kasvanud reaalsest vajadusest lahendada ebamugav olukord ning elu lihtsamaks muuta. Ettevõte pakub toodet nimega Nete.Kit, mis annab meie emadale võimaluse mugavamalt ja lihtsamalt enda lapsi väljaspool kodu mähkida. Kätlin Kolbin – Nete OÜ asutaja – on ise noor ema ning Nete.Kit kasvas välja tema enda kogemustest lapsega ringi liikudes. Seetõttu on Nete.Kit hästi läbimõeldud ja vägagi praktiline toode, kuid mitte ainult – Nete.Kit näeb lisaks välja ka stiilne ja kena. Nüüd aga sõna Kätlinile endale.

Loe edasi: Nete.Kit muudab mähkimise mugavaks ka teel olles

Postitatud 2 kommentaari

Kaisupadi, mis toob lapsele hea une

Foto: Siim Seglinš

Alustame uue artiklite sarjaga “AZZZA! Kui äge toode!”.  Meie esimene lugu selles sarjas räägib ühest eriti vahvast ideest – Hea Une Kaisupadjast. See on midagi sellist, mis ei jäta külmaks vist küll ühtegi väikest ilmakodanikku – on silmale rahulik vaadata, käele mõnus katsuda ja lõhnab imeliselt… Loe edasi: Kaisupadi, mis toob lapsele hea une