Postitatud Lisa kommentaar

EjK peleriin muudab autosõidu väikelapsega mugavamaks ja turvalisemaks

Pilt: EjK

EjK on kaheliikmeline hobiõmblejate tiim, kellest ühele tuli käsitööpuhang peale pärast 15 aastast pausi (endine käsitööõpetaja) ja teine alustas õmblemist beebidega kodus olles. Koos on proovitud erinevate toodete loomist. Katsetustele on vastu pidanud ja klientide hulgas populaarsuse saavutanud vahva väikelaste peleriin, mis sobib hästi ka autosõidu ajal kasutamiseks.

Loe edasi…
Postitatud Lisa kommentaar

Kapi Kass toob lastetuppa loovust ja omapära

Kapi Kassi omanikud Carmen ja Siret

Foto autor: Leaanyka Leisson

Carmen Ennulo ja Siret Jakobson on kaks vahvat ema, kellel on kahepeale 6 imelist last: Carmenil on kolm poega ja Siretil kolm tütart. Tööd teevad nad oma väikeste laste kõrvalt ja sageli ka koos nendega. Tublide naiste ühiseks loominguks on OÜ Kapi Kass, mis valmistab vineerist arendavaid mänguasju ja lastetoamööblit. 

Loe edasi…
Postitatud Lisa kommentaar

Meeldejäävad aksessuaarid kõige pisematele

Diana Savostkina on kahe väikese poisi – Danieli ja Arturi – ema. Ta on end alati loominguliseks inimeseks pidanud, kuid kuni viimase ajani polnud sellel õiget väljundit. Nüüd aga on Diana suureks hobiks beebidele vahvate ja omapäraste aksessuaaride meisterdamine.

Loe edasi: Meeldejäävad aksessuaarid kõige pisematele

Postitatud Lisa kommentaar

Nete.Kit muudab mähkimise mugavaks ka teel olles

Nete-Kit mähkimiskotid-alused

Nete OÜ on hea näide ettevõttest, mis on välja kasvanud reaalsest vajadusest lahendada ebamugav olukord ning elu lihtsamaks muuta. Ettevõte pakub toodet nimega Nete.Kit, mis annab meie emadale võimaluse mugavamalt ja lihtsamalt enda lapsi väljaspool kodu mähkida. Kätlin Kolbin – Nete OÜ asutaja – on ise noor ema ning Nete.Kit kasvas välja tema enda kogemustest lapsega ringi liikudes. Seetõttu on Nete.Kit hästi läbimõeldud ja vägagi praktiline toode, kuid mitte ainult – Nete.Kit näeb lisaks välja ka stiilne ja kena. Nüüd aga sõna Kätlinile endale.

Loe edasi: Nete.Kit muudab mähkimise mugavaks ka teel olles

Postitatud Lisa kommentaar

Igiwood aitab unistused reaalsuseks muuta

Igiwood märkmikuga võrkkiigel istumas

Uudishimu, soov uusi asju õppida ja proovida, julgus unistada ja unistusi ellu viia – need on märksõnad, mis hästi iseloomustavad tänase artikli kangelannat Riikka Kokkot. Riikka on inimene, kellele meeldib seada eesmärke ja neid ellu viia. Sellest sündis ka tema ettevõtte Igiwood üks toodetest – puidust kaantega kalender, mis aitab eesmärke silme ees hoida.

Loe edasi: Igiwood aitab unistused reaalsuseks muuta

Postitatud Lisa kommentaar

Kertu Kriisa ja tema erinäoliste käsitöötoodete bränd Ameli

Kertu Kriisa

Foto: Sandra Palm

Kui sa pead oluliseks ilusate hetkede talletamist ja uute loomist, siis tasub piiluda Ameli e-poodi. Selle omanäolisi käsitöötooteid täis poe taga on lennuka ametiga noor naine Kertu Kriisa. Kertu armastatud põhitööks on piirkondlik lennujuhtimine, kuid juba lapsepõlvest on teda saatnud ka huvi käsitöö vastu. Nii on ajapikku pikaajalisest huvist välja kasvanud isikupärased Ameli nime kandvad tooted ning nende tarbeks loodud ja hiljuti avatud ka e-pood.

Loe edasi: Kertu Kriisa ja tema erinäoliste käsitöötoodete bränd Ameli

Postitatud Lisa kommentaar

Kaisupadi, mis toob lapsele hea une

Foto: Siim Seglinš

Alustame uue artiklite sarjaga “AZZZA! Kui äge toode!”.  Meie esimene lugu selles sarjas räägib ühest eriti vahvast ideest – Hea Une Kaisupadjast. See on midagi sellist, mis ei jäta külmaks vist küll ühtegi väikest ilmakodanikku – on silmale rahulik vaadata, käele mõnus katsuda ja lõhnab imeliselt… Loe edasi: Kaisupadi, mis toob lapsele hea une