ALATES 20 EUR OSTUST SAATMINE TASUTA

Azzza tegijate lood

AZZZA tegijad – Otse loodusest inspiratsiooni saanud ehted – Dryopteris

Kõige loomulikum ja ehtsam ilu on pärit otse loodusest . Matemaatiline korrapärasus ja väikesed vead perfektsuses teevad need majesteetlikud taimed ilusaks ja graatsiliseks. Meie meister Dryopteris on pannud sõnajala võlu oma toodetesse ning nüüd saad kasvõi iga päev ehtida ennast looduse iluga. Selles artiklis tuleb juttu temast endast ja loodusest inspiratsiooni saanud ehetest.

dryopteris-tegija-oma-tootega

Imeline käsitöö – meie käsitöömeistrid lubavad piiluda oma töötuppa

Kui kodus on mõni käsitööna valminud ese, toob ta koju mõnusat soojust. Kõik see hoolivus ja rõõm, millega meister seda teeb jääb selle asja sisse ning toob Sulle häid mõtteid. Meie käsitöömeistrid on põnevalt erinevad – mõni teeb asju puidust või vineerist, teised kangast, kolmandad lõngast, on meistreid, kes loovad ise kaunid joonistused, mida kasutavad …

Imeline käsitöö – meie käsitöömeistrid lubavad piiluda oma töötuppa Loe edasi

käsitöölaud

Ehe linane käsitöö – Linen4me

Kui mõte läheb suvele ja käsitööle, siis silme ette tuleb esimesena linane käsitöö. Kanga, mis tundub suvel mõnus õhuline ja naturaalne on põhimaterjaliks valinud Linen4me, kelle tiim koosneb kolmest naisest – Irina ning abilised Tatjana ja Karin. Siin saad lugeda Linen4Me mõtteid oma armastatud käsitöö osas.

Linased rahvariietes nukud

Tekstiilist arendavad mänguasjad – rohkelt avastamisrõõmu Pallikeselt

Seekord tutvustame käsitöö tegijat, kes on valdkonna tõsine fänn. Pallike sündis pärast seda kui selle looja Liisi otsustas uue oskuse (kodutekstiili õmblemine) õppida. Koos uue oskusega tekkis ka soov luua midagi vahvat ja samas arendavat kõige pisematele põnnidele. Nii hakkasidki Liisi näppude all valmima pehmed ja arendavad mänguasjad – tekstiilist mängukuubikud, mis pakuvad lastele hulganisti …

Tekstiilist arendavad mänguasjad – rohkelt avastamisrõõmu Pallikeselt Loe edasi

Pallikese looja Liisi

Elu täis mängu – Krutskidesign

Foto: Krutskidesign “Minu sisemine laps koputas ja avasin ukse. Võtsin vastu inspiratsiooni ja panin sellele nimeks Krutskidesign.”  Nii kirjeldab oma lugu Krutskidesign´i looja Kaisa. Tema ettevõte alustas tegevust 2017. aastal ja areneb mängu toel parajas tempos pidevalt edasi.

Karloova – lapse arengut toetavad mänguasjad

Foto: Karloova Katri Voika on juhtinud aastaid erinevaid brände toiduainetööstuses, kuid umbes kolm aastat tagasi jõudis aeg kätte luua oma bränd Karloova – vahvad ja arendavad mänguasjad kõige pisematele pereliikmetele. Miks, mida ja kuidas – sellest kõigest võidki nüüd täpsemalt lugeda.

Beebi tegelustekil

Nagu Muinasjutt toob jututeemad lastetoa seintele

Kõik fotod artiklis: Nagu Muinasjutt Nagu Muinasjutus toob meieni kaunid ja uurimist väärivad postrid ja pildid lastele. Neid pilte loob Kadri Võsumäe, kes avastas selle tegevuse oma kahele vahvale pojale pilte joonistades. Kadri jaoks on oluline, et tema loodu kõnetaks lapsi ning samas ka kaunistaks nende tubasid, pakuks toredat tegevust ning jutuainet.

Kadri Võsumäe Nagu Muinasjutus
Shopping Cart
Scroll to Top