Postitatud Lisa kommentaar

Nagu Muinasjutt toob jututeemad lastetoa seintele

Kadri Võsumäe Nagu Muinasjutus

Kõik fotod artiklis: Nagu Muinasjutt

Nagu Muinasjutus toob meieni kaunid ja uurimist väärivad postrid ja pildid lastele. Neid pilte loob Kadri Võsumäe, kes avastas selle tegevuse oma kahele vahvale pojale pilte joonistades. Kadri jaoks on oluline, et tema loodu kõnetaks lapsi ning samas ka kaunistaks nende tubasid, pakuks toredat tegevust ning jutuainet.

Loe edasi…
Postitatud Lisa kommentaar

Merimumm toob rahuliku beebiootuse emale ja une beebile

Kõik artikli fotod: Merimumm

Merimumm OÜ looja, Angela Loob, on kodune ema oma imearmsa 11-kuuse tütrega, kes on olnud talle suureks inspiratsiooniks. Kõik tema tooted on välja kasvanud isiklikust vajadusest. Kui kaubanduses sobilikke saada ei olnud, otsustas ettevõtlik neiu need ise valmistada. Tooted hakkasid ka teistele meeldima ja nii saigi noorest emast ettevõtja.

Hetkel on Merimummi tootevalikus beebiootuse kleepsud, poolvääriskividega unenäopüüdjad ja unenäopüüdjatest voodikarussellid. Voodikarussellid ning unenäopüüdjad on tehtud käsitööna.

Loe edasi…
Postitatud Lisa kommentaar

Designs of Celiné – naturaalsete materjalide võlu

Designs of Celine - hall tekk ja beebi

Kõik fotod artiklis: Designs of Celiné

Designs of Celiné pakub käsitöö tooteid, mis on allergiavabad, ainulaadsed ja sobivad kasutamiseks või kinkimiseks ka kõige õrnematele pereliikmetele. Selle brändi loojaks on aktiivne ja rõõmsameelne noor naine Kätlin Tammeveski.

Kätlini jaoks on kõige südantsoojendavamad hetked need, kus tema tegevus on toonud kellegile sära silma ning naeratuse suule. Ta hindab kõrgelt nii enda harimist kui lapsele hea kasvukeskkonna pakkumist. Nii panebki ta oma toodetesse palju hoolt ja armastust.

Loe edasi…
Postitatud Lisa kommentaar

Catukas toob meriinovilla soojuse meie talve

Kadi Salu tütrega

Foto: Catukas

Kadi Salu on noor, 23-aastane naine, keda on alati köitnud loomingulisus, disain ja oma kätega millegi loomine. Viimaseks suuremaks tööks võib ta lugeda enda käsitöötoodete sarja Catukas loomist. Suure tõukejõu selliseks arenguks andis Kadile emaks saamine. Nii tegeleb Kadi lisaks Catuka arendamisele ka aktiivselt oma 3-aastase tütrekese kasvatamisega ning jõuab muuhulgas tegeleda veel ühe huvialaga – fotograafiaga.

Mis täpsemalt peitub kaubamärgi Catukas taga ja kuidas see sündis, sellest Kadi meie seekordses artiklis räägibki.

Loe edasi: Catukas toob meriinovilla soojuse meie talve

Postitatud Lisa kommentaar

Kertu Kriisa ja tema erinäoliste käsitöötoodete bränd Ameli

Kertu Kriisa

Foto: Sandra Palm

Kui sa pead oluliseks ilusate hetkede talletamist ja uute loomist, siis tasub piiluda Ameli e-poodi. Selle omanäolisi käsitöötooteid täis poe taga on lennuka ametiga noor naine Kertu Kriisa. Kertu armastatud põhitööks on piirkondlik lennujuhtimine, kuid juba lapsepõlvest on teda saatnud ka huvi käsitöö vastu. Nii on ajapikku pikaajalisest huvist välja kasvanud isikupärased Ameli nime kandvad tooted ning nende tarbeks loodud ja hiljuti avatud ka e-pood.

Loe edasi: Kertu Kriisa ja tema erinäoliste käsitöötoodete bränd Ameli