Postitatud Lisa kommentaar

Tootepiltide tegemine käepäraste vahenditega

Tootepildi-tegemine-mobiiltelefoniga

Kui soovid oma tooteid müüa e-poes, siis on ülioluline tootefotode olemasolu. Kliendid teevad ostuotsuse pildi järgi, seega peab pilt olema kutsuv, tooma välja toote parimad küljed ja eripära. Väga hea toode võib jääda kliendil ostmata kehva tootepildi tõttu.
Kui Sul puuduvad piisavad vahendid fotograafi teenuse kasutamiseks, kas tootefotod jäävadki tegemata? Ära muretse!

Kasutades mobiiltelefoni ja käepäraseid vahendeid on võimalik teha alguses lihtsamad tootepildid ise valmis. Anname Sulle mõned nipid, mida kasutada, kui oled otsustanud esimesed tootefotod ise teha.

Loe edasi: Tootepiltide tegemine käepäraste vahenditega
+8
Postitatud Lisa kommentaar

Kingitused ja kinkimine – märka ja tunne rõõmu iga päev

tüdruk kinki saamas jõulude ajal

Päkapikud hakkasid käima, aga Sinul pole sussi sees midagi? Võib-olla pole sussigi aknalaual? Kingitused ja kinkimise traditsioon on olnud juba aastakümneid osa advendi- ja jõuluajast. Kahjuks kipub see tänapäeval seostuma pisikeste kergesti ununevate asjadega (nt kommid, minividinad). Päkapikk ise võib jääda aga üldse tühjade kätega. 

Mis oleks kui alustaks selle aasta jõuludel uue traditsiooniga? Muudame iga päeva kingituseks endale tehes samal ajal tuju heaks ka teistel. See on palju lihtsam kui arvata võiks 😉

LOE EDASI…
+2
Postitatud Lisa kommentaar

Lapse areng on lihtsalt suunatav õigete mänguasjadega

lapse areng ja mängimine on tihedalt seotud, pildil poiss mängukaruga

Lapse areng – olgu siis vaimne, füüsiline või emotsionaalne – on iga vanema jaoks oluline. Tänapäeval peaks olema väga kerge lapsi kasvatada. Kõik on vabalt kättesaadav. Nii peaks ka lapse arengu juhtimine olema tohutult lihtne. 

Reaalsus on aga teistsugune- liiga palju lapsi kasvab üles helendava ekraani ees. Nende loovus ja mänguoskus on piiratud. Lapsed on ümbritsetud paljude asjade, häälte ja muu infoga. See teeb aga olulise eristamise veelgi keerulisemaks ning toob kaasa keskendumisvõime vähenemise. 

Olukord ei ole aga lootusetu. Tegelikult on eriti varases eas lapsevanemal väga suur roll ning võimalused lapse arengule kaasa aidata. Õigete mänguasjade kasutamine on kõige lihtsam vahend, millele toetuda. 

Loe edasi: Lapse areng on lihtsalt suunatav õigete mänguasjadega
+6
Postitatud Lisa kommentaar

Lahkuse päkapikk toob värskust ja põnevust jõuluootusesse

poiss ja tüdruk ehivad kuusepuud

Jõulud on aeg perega koosolemiseks, koos tegemiseks, naermiseks ja üksteisega oma aja jagamiseks. Kui soovid jõuluaja veelgi erilisemaks teha, siis on meil sulle üks vahva jõuluootuse lugu rääkida, mille võid oma peressegi kaasa võtta. See on päriselu-muinasjutt päkapikkudest, kes tulid meie koju elama, et tuua jõulusoojust ja lähedust suurtele ja väikestele ning kinkida läbi mängu ja koosolemise rõõmu ja põnevust. 

Loe edasi…
+7
Postitatud 1 kommentaar

Miks eelistada käsitööd?

Käsitööna savinõu tegemine

Foto: LubosHouska (Pixabay)

Tänapäeval on võimalik pea kõike saada masstoodetult mõnest super- või hüpermarketist. Asjadel ei ole enam sellist väärtust nagu veel sajandi eest. Neid ostetakse ühe käega ja teisega visatakse ära. Nad on anonüümsed ja tühised meie jaoks, sest neid on lihtsalt liiga palju ja nad on alati kättesaadavad.

Kuid kas olete tähele pannud, et on asju, mis on meile teistest armsamad ja mida hoitakse teistest ka tunduvalt rohkem, mõnikord isegi pärandades põlvest põlve. Tegemist on tavaliselt mõne meistri käsitööga – olgu selleks eriline savitass mõnest savikojast, vanaema kootud kindad või just sinu jaoks meisterdatud kiiktool. Me armastame käsitööd ja käsitöö erilisusest ma seekord rääkida tahangi.

Loe edasi…
+5
Postitatud Lisa kommentaar

Kas Sina oled juba jõuludekoratsioonid välja pannud?

Foto: Viktor Hanacek

Varasemalt oli see päev, mil toodi tuppa kuusk 23. detsember. Sellele eelnesid mitmepäevased kodukraamimised ja roogade valmistamised. Tänapäeval on paljudel kuusk juba päevi enne endale toas koha leidnud ning jõuluehetes on toad samuti üsna varakult. Ka jõuludekoratsioonide valik ilmub poodidesse üpris varakult. Seekord teemegi juttu kodu kaunistamisest.

Loe edasi: Kas Sina oled juba jõuludekoratsioonid välja pannud?

+4
Postitatud Lisa kommentaar

Hea kink nõuab süvenemist ja aega

Kink

Foto: Pixapay

Tundub, et tänapäeval on kingi tegemiseks lõputu hulk valikuid. Samas on kõige lihtne kättesaadavus viinud selleni, et paljud asjad on juba majapidamistes olemas. Ja nii juhtub tihti, et kui kingisaaja ise konkreetselt ei ütle, mida ta soovib, siis jääb keeruline küsimus – mida kinkida? – meid tihti pikalt piinama.

Loe edasi: Hea kink nõuab süvenemist ja aega

0
Postitatud Lisa kommentaar

Alati keeruline küsimus – mida kinkida lapsele?

mida lapsele kinkida

Foto: Pexels

Oma lapse salasoove ehk tead, kuid lapse lasteaiakaaslaste omi? Sõbranna lapse omi? Kas tead, mis on popp just selles vanuses laste hulgas? Millised esemed, tegevused, sündmused lapsi paeluvad? Millest ikkagi lähtuda, kui soovid, et kingisaaja sinu kingitusest ka tegelikult rõõmu tunneks? Loe edasi: Alati keeruline küsimus – mida kinkida lapsele?

+1