Postitatud Lisa kommentaar

Viimane hetk on kodu jõuluehteisse sättida

Foto: Viktor Hanacek

Homme on jõululaupäev. Varasemal ajal oli see päev, mil toodi tuppa kuusk. Sellele eelnesid mitmepäevased kodukraamimised ja roogade valmistamised. Tänapäeval on paljudel kuusk juba päevi enne endale toas koha leidnud ning jõuluehtes on toad samuti üsna varakult. Seekord teemegi juttu kodu kaunistamisest.

Loe edasi: Viimane hetk on kodu jõuluehteisse sättida

Postitatud 1 kommentaar

Hea kink nõuab süvenemist ja aega

Kink

Foto: Pixapay

Tundub, et tänapäeval on kingi tegemiseks lõputu hulk valikuid. Samas on kõige lihtne kättesaadavus viinud selleni, et paljud asjad on juba majapidamistes olemas. Ja nii juhtub tihti, et kui kingisaaja ise konkreetselt ei ütle, mida ta soovib, siis jääb keeruline küsimus – mida kinkida? – meid tihti pikalt piinama.

Loe edasi: Hea kink nõuab süvenemist ja aega

Postitatud 1 kommentaar

Alati keeruline küsimus – mida kinkida lapsele?

mida lapsele kinkida

Foto: Pexels

Oma lapse salasoove ehk tead, kuid lapse lasteaiakaaslaste omi? Sõbranna lapse omi? Kas tead, mis on popp just selles vanuses laste hulgas? Millised esemed, tegevused, sündmused lapsi paeluvad? Millest ikkagi lähtuda, kui soovid, et kingisaaja sinu kingitusest ka tegelikult rõõmu tunneks? Loe edasi: Alati keeruline küsimus – mida kinkida lapsele?

Postitatud Lisa kommentaar

Torditegu on imelihtne – 4 torti alustamiseks

Foto: Maili Trees

Ühes eelmistest artiklitest lubasin, et tordi valmistamisega saab soovi korral igaüks hakkama. Peolaua uhke pärl võib valmida ka lihtsaid meetodeid ja vahendeid kasutades. Ei ole vaja poest endale kohe spetsiaalselt töövahendeid ostma tormata või keeruliste retseptide pärast ülearu muretseda. Selle tõestuseks pakungi välja neli lihtsat tordiideed. Loe edasi: Torditegu on imelihtne – 4 torti alustamiseks