ALATES 20 EUR OSTUST SAATMINE TASUTA

beebi soojakott meriinovillast jalilla

Puhtast meriinovillast beebi soojakott

Pehmest meriinovillast beebi soojakott toob magusa une ja hoiab pere pisimad mõnusalt soojas. See sobib kasutamiseks igal aastaajal, sest meriinovill hingab ega aja higistama. Seega hoiab ta külmaga sooja ning soojaga jahutab. Eelkõige on Designs of Celiné beebikott mõeldud lastele vanuses 0-2 aastat. Just selles eas tehakse mõnusalt pikki vankrisõite magusa une saatel. 

Oma tootest rääkis lähemalt Designs of Celiné kaubamärgi looja Kätlin Tammeveski. Artikli piltide omanik on Designs of Celiné.

Beebi soojakott ja tema loomis- ja arengulugu

Idee tootma hakata beebi soojakotte sündis elust enesest. Nimelt Kätlin soovis enda lapsele leida hälli beebikotti. Eesmärk soetada midagi loodussõbralikku ning eelnev kokkupuude meriinovillaga viiski lõpuks mõnus kotikese valmistamiseni endatarbeks ning siis juba ka tootena teistele. 

Algselt olid beebikotid heegeldatud ning vahva pitsist äärega. Kui Designs of Celiné tõi müüki ka kootud koti, siis jäi heegeldatud kott automaatselt selle varju. Nii on hetkel nõudluse tõttu jäädudki kootud beebikottide juurde. 

Beebikoti kujunduses on peetud oluliseks lihtsust ja ainulaadsust. Oluliseks peetakse, et ka iga detail oleks naturaalne, looduslähedane. Nii näiteks otsiti päris pikalt kadakapuidust valmistatud nööpe. Neid tehakse Eestis käsitööna näiteks kottidele. 

Hetkel saadetakse beebikotte nii Eesti klientidele kui ka juba üle piiri kaugemale.

hall meriinovillast beebi soojakott

Klientide tagasiside aitab toodet arendada ja motiveerib

Klientidelt tulev tagasiside on oluliseks sisendiks iga toote arenguloos. Beebikottide puhul  ei osatud algselt näiteks arvata, et alustatud ja lõpetatud otsad võivad lahti tulla. See tuli õnneks üsna kiirelt välja ning lahenduseks oli otste kinniviltimine. Ikka selleks,  et beebi soojakott püsiks võimalikult pikalt kaunis ja omas vormis. 

Tänu klientidele pakub Designs of Celiné  beebikotte ka kahes suuruses, sest soovist toodet kauem kasutada, hakati küsima pikemaid kotte. 

Iga tagasiside on oodatud ja võetakse rõõmuga vastu, sest motiveerib edasi tegutsema ja toodet vajadusel täiendama. Eriti vahva on aga klientide saadetud piltidelt vaadata, kuidas beebid naudivad oma kotis olemist. 

Toote kasutamise eripärad

Meriinovillast soojakoti puhul ei ole tähtis mitme punkti süsteemiga on turvahälli või vankri kinitused. Kudum võimaldab ise vaadata, kuidas ja palju rihmasid läbi soovitakse panna. 

Paljusid võib ehmatada toote kasutamisel meriinovillast lahtised kiud, kuid selle kohta, et see beebikoti kasutamist häiriks, ei ole hetkel klientidelt tagasisidet tulnud. Ajapikku jäävad kiud rohkem kinni ning kasutusmugavus kasvab.

Pruun meriinovillast beebi soojakott Designs of Celine

Ka Kätlini enda kogemus oma lapsega vankrisõite tehes näitas, et see ei tekita muret. Pigem meeldis tema lapsele mingi aeg diivanil olles tekki kitkuda. Tootele see paha ei tee, tuleb lihtsalt vaadata, et beebi oma mängu käigus midagi suhu ei pandaks. 

Toote kasutamisel on oluline teada, et:

  • toode ajab kiude, kuid ajapikku see väheneb
  • topid saab kergelt eemaldada siludes ja käega kiu suunas neid ära tõmmates 
  • toode on isepuhstuv – seega ei pea väga muretsema selle pärast, kuidas seda pesta
  • toode ei ima endasse vedelikke
  • beebikott sobib kasutamiseks aastaringselt. 

Beebi soojakott on hea sõber ka suvel

Eestis soetatakse beebikotte endiselt pigem talvisel ajal kasutamiseks. Tegelikult on see aga toode, mis sobib oma temperatuuri reguleeriva iseloomu tõttu aastaringseks kasutamiseks. Meriinovill hingab ega aja higistama. 

Beebid naudivad oma soojakoti sees olemist ja magamist igal ajal. Looduse pai suigutab unne ka kõige kangema maimukese. 

Designs of Celiné´i tegevusest ja toodetest saad rohkem lugeda meie artiklis “Designs of Celiné – naturaalsete materjalide võlu“.

Lisa kommentaar

See veebileht kasutab spämmi vähendamiseks Akismetit. Uuri lähemalt, kuidas sinu komentaari andmeid töödeldakse.

Shopping Cart
Scroll to Top