ALATES 20 EUR OSTUST SAATMINE TASUTA

värvilised-hambaharjad-klaasis

Personaalse graveeringuga bambusest hambahari

Bambusest hambahari on ideaalne inimesele, kes hoolib loodusest ning eelistab pehmeid harjaseid. See ei sisalda ohtlikke toksiine nagu BPA. Thorma hambaharja mugav ja libisemiskindel käepide on valmistatud 100% biolagunevast bambusest. Personaalse sõnumiga graveering (nimi, slõugan, mõni sümbol) annab isikupära ning on vau-efektiga kingitus igaks sündmuseks. 

Oma tootest rääkis lähemalt Thorma kaubamärgi looja. 

Toote loomis- ja arengulugu

Mitte väga kaua aega tagasi vaatas Thorma kaubamärgi looja oma laste Thori ja Martaga dokumentaalfilmi sellest, kuidas inimkonna tarbimishullus hävitab planeeti. Nähtud saade läks lastele sedavõrd hinge, et selle pere  kodus otsustati leida juurde rohkem võimalusi kuidas ebavajalikust plastikukasutamisest vabaneda. 

Lahtiste silmadega kodus ringi vaadates jäi nende pilk peatuma vannitoal. Iga aasta visatakse maailmas ära üle miljardi vana hambaharja. Mis võiks olla aga alternatiiviks? Üks mõte viis teiseni ning lõpuks sündis Thoril ja Martal idee – THORMA. 

Thorma kaubamärk katab erinevaid bambusest vannitoatooteid. Nende hulgas ka personaalse graveeringuga looduslikud ning keskkonnasõbralikud bambusest hambaharjad. Selle harjased kestavad sama kaua kui tavalisel hambaharjal ja pesevad sama hästi. 

Bambusest hambahari näeb kift välja ning on ehtne, otse loodusest. Tema varrele on võimalik graveerida nimesid, pühendusi, häid soove ning harjastele valida sobiv värv. 

Eestlane jumaldab värve!

Alguses arvasid Thormalased, et Eesti inimene on pigem konservatiivne ning ehk ei julgegi väga värviliste harjastega bambusest hambaharja kasutada. Praktika näitas hoopis midagi muud. Eestlane jumaldab värve! Hetkel on Thorma valikus 13 erinevat värvi. Neist kõige rohkem tunneme rõõmu maailma esimese Eesti trikolooriga bambusest hambaharja üle. 

bambusest-hambaharajad-lilledega

Tegu on kindlasti tootega, mis sobib imeliselt ka kingituseks ning  Thorma annab endast parima, et kingitus jõuaks kliendini kahe tööpäeva jooksul. 

Kuna bambusest hambaharjadele on kõige sobilikum pärast pesu kuivada spetsiaalses bambusest hambaharjatopsis ja reisida bambusest reisivutlaris, on ka need Thorma valikus olemas. 

Bambusest hambaharja lõpuni kasutamise eripärad

Hambaharja tuleb vahetada iga 2-3 kuu tagant. Kui bambusest hambaharja harjased on juba harali ja nendega enam hambaid ei puhasta, on aeg käivitada bambusest hambaharja kasutuse teine etapp! 

  1. Enne kui täielikult kasutamise lõpetad, on hambaharja IDEAALNE kasutada majapidamistöödes! Vuugivahed, WC-poti äärealused ja muud väiksed praod saab hambaharjaga hõlpsalt ära puhastada. 
  2. Kui ikka hambahari enam MIDAGI ei puhasta, on aeg edasi tegutseda. Eemalda harjased! Olgugi et need on BPA ja PVC vabad, ei ole nende komposti hulka viskamine üldse hea mõte! 
  3. Kui harjased on eemaldatud, saad olla omamoodi kangelane ja visata bambushambaharja varre komposti! Loodus teeb oma töö ja Sa ei pea tundma mingeid süümepiinu ökoloogilise jalajälje suurenemise pärast. Kuue kuu pärast on see vars kenasti lagunenud! 

Iga päev on võimalik astuda üks väike samm lähemale rohelisemale ja jätkusuutlikumale eluviisile, muutes oma igapäevaseid harjumusi. See ON lihtne! Thorma – isikupärased bambusest hambaharjad, mis teevad pai Su hammastele ja keskkonnale.

Lisa kommentaar

See veebileht kasutab spämmi vähendamiseks Akismetit. Uuri lähemalt, kuidas sinu komentaari andmeid töödeldakse.

Shopping Cart
Scroll to Top