ALATES 20 EUR OSTUST SAATMINE TASUTA

EjK peleriin muudab autosõidu väikelapsega mugavamaks ja turvalisemaks

Pilt: EjK

EjK on kaheliikmeline hobiõmblejate tiim, kellest ühele tuli käsitööpuhang peale pärast 15 aastast pausi (endine käsitööõpetaja) ja teine alustas õmblemist beebidega kodus olles. Koos on proovitud erinevate toodete loomist. Katsetustele on vastu pidanud ja klientide hulgas populaarsuse saavutanud vahva väikelaste peleriin, mis sobib hästi ka autosõidu ajal kasutamiseks.

Kuidas tekkis mõte just laste peleriine valmistada?

Kuna elame väga liikuvat elu, siis tekkis vajadus väikelapse lihtsa ent autos turvalise riietuse järele. Näiteks talveriietes turvatoolis istuv laps pole sugugi nii turvaliselt kinnitatud kui vanem ehk arvab. Peleriinide idee ise pärineb Pinteresti´ist.

Keda huvitab, siis Maanteeamet on lapse ohutult autos sõidutamise kohta kokku pannud ka hea infovoldiku.

Kas algusest peale oli toote idee samasugune või on toimunud ka arenguid?

Esimene peleriin oma tarbeks valmis mais 2017 ja lõiked on siiani pea muutumatuna püsinud. Oleme saanud vaid positiivset tagasisidet ja peleriin on end 100% õigustanud.

Samas saab peleriin kanda n-ö mantli või kampsiku eest kui on vaja kerget tuule/külmakaitset või lihtsalt ilmestada riietust.

Ise millegi tootmine ja selle müügi juhtimine ei ole alati kerge. Mis teid oma töö juures enim inspireerib ja raskuseid ületada aitab?

Kuna EjK toimetamised toimuvad kõik hobi korras, siis inspireeribki loomevabadus. Raskusi ei ole üldse. Väga palju aitab kaasa teadmine, et see mida toodame, on enda kogemusele toetudes päriselt ka vajalik. Soovitame sellist abistavat riideeset kõigile väikelastega peredele, kus palju reisitakse.

Kuidas oma ettevõtte loomiseni jõudsite?

Tõuke ettevõtlusesse andsid tellijad, keda ajapikku järjest enam juurde on tulnud.

Pilt: EjK

Midagi tehes tuleb ette ka komistuskive või üllatusi. Milline on teie seni suurim õppetund seoses oma toote valmistamise ja müümisega?

Suurim õppetund on tellimuste mahu planeerimine. Tegu on hooajatootega ning ainueksemplaridega, seega tuleb põhitöö kõrvalt leida optimaalne aeg materjalide hankimiseks ja tööde teostamiseks. Eesmärk on, et kõik tellijad saavad oma tellimuse kätte täpselt lubatud ajal või pisut varem.

Missugune on kõige ägedam ese, mille olete valmistanud?

Ikkagi peleriinid, sest need on muude katsetuste kõrvalt jäänud püsima ja osutunud kõige lahedamaks tooteartikliks. Meie pere lastel on peleriine lausa mitu 🙂

Kes on selles tegevusvaldkonnas teile olnud suurimaks eeskujuks?

Püüame järk-järgult iseennast ületada ja areneda, olles teineteisele suurimaks eeskujuks.

Kuidas inimesed teie valmistatud toodeteni jõuavad?

Facebookis oleva EjK lehe kaudu ja sõbralt-sõbrale info liikumine.

Mis teeb teie peleriinid eriliseks ja populaarseks? Kui tõenäoline on, et tänaval kaks samasugust peleriini kohtuvad?

Kõik peleriinid on kordumatud, seega ükski teine laps ei kanna täpselt samasugust. Need on populaarsed, sest on pikalt kasutatavad. Väikelaste riiete puhul on see nüanss pigem haruldane nähtus ning peleriin on ka äärmiselt mugavad.

Pilt: EjK

Missugune on üks tavaline Teie toodete tellija ning millal või mis põhjusel enamasti Sinu tooteid ostetakse?

Enamasti ikka kodumaised tellijad – noored emad olenemata vanusest. Nad ise on väga liikuvad ja soovivad oma 1-3 aastaste vahvad põnnid autosõiduks mugavalt ja samas turvaliselt riietada. Kui külmema ilmaga laps paksu kombesse pakkida, siis autosse jõudes tuleb kohe jälle kombet ära võtma hakata, sest lapse turvalisuse huvides ei tohi turvavöö ja põnni vahel olla paksu kihti riideid.

Meie ostlejad on alati positiivselt meelestatud, sest saavad ise valida kangaid ning lisadetaile. Millisele emmele ei meeldiks soetada oma pisikesele silmaterale midagi armsat?

Milliseid soovitusi tahaksid jagada oma toodete tellijatele?

Meie tellijad on kõik olnud väga teadlikud ja ühtegi probleemi ei ole siiani tekkinud.

Kui sa peaksid ühe lausega oma toodet müüma, siis mis see oleks?

Mugavus – riieta väikelaps lihtsalt ent autosõidul turvaliselt ja soojalt.

Pilgupüüdja – kui väike põnn peleriinis ringi liigub, siis heldivad pilgud ja naeratused on kaasinimeste poolt garanteeritud.

Turvatooli-peleriin rõõmsa lapse seljas
Pilt: EjK

Jaga tekkinud mõtteid ka allpool kommentaarina! ?

AZZZA blogis võid lugeda teistegi vahvate ettevõtmiste ja toodete kohta. Kui oled reisihimuline väikelapse vanem, siis võib sind huvitada ka mähkimiskott-alus, mille kohta võid lähemalt lugeda meie blogist ning leida üles ka AZZZA e-poest.

Kui sulle oli artiklist kasu, siis näita seda. Kliki südamel!

Lisa kommentaar

See veebileht kasutab spämmi vähendamiseks Akismetit. Uuri lähemalt, kuidas sinu komentaari andmeid töödeldakse.

Shopping Cart
Scroll to Top