ALATES 20 EUR OSTUST SAATMINE TASUTA

Nete-Kit mähkimiskotid-alused

Nete.Kit muudab mähkimise mugavaks ka teel olles

Nete OÜ on hea näide ettevõttest, mis on välja kasvanud reaalsest vajadusest lahendada ebamugav olukord ning elu lihtsamaks muuta. Ettevõte pakub toodet nimega Nete.Kit, mis annab meie emadale võimaluse mugavamalt ja lihtsamalt enda lapsi väljaspool kodu mähkida. Kätlin Kolbin – Nete OÜ asutaja – on ise noor ema ning Nete.Kit kasvas välja tema enda kogemustest lapsega ringi liikudes. Seetõttu on Nete.Kit hästi läbimõeldud ja vägagi praktiline toode, kuid mitte ainult – Nete.Kit näeb lisaks välja ka stiilne ja kena. Nüüd aga sõna Kätlinile endale.

Kust tuli selline huvitav tooteidee – mähkimiskott-alus?

Mu tütar Anette sündis 2016. aastal. Paar kuud peale tema sündi hakkasin mõtlema, et kas tõesti pole olemas lihtsamat ja paremat võimalust lapse mähkimiseks kui ühekordsed aluslinad ning põhjatud mähkmekotid. Viimastest tuleb ju lapse mähkimiseks kõik vajalik välja võtta ning hiljem taas tagasi panna. Selline tegevus nõuab palju aega ja ruumi.

Siis nägin ühte videot sarnasest tootest. See oli ühes tükis ning paari taskuga. Tekkisid kohe ideed, kuidas nähtud toodet saaks muuta paremaks – kuidas ja mida lisada, et lapse mähkimiseks kõik vajalik oleks ühes kohas ning mähkimine oleks kiire ja mugav kõikjal. Lisaboonuseks  aja ja raha kokkuhoiu kõrval on kindlasti keskkonna säästmine – ühekordseid aluslinu ei ole ju võimalik korduvkasutada. Oluline oli ka toote puhul praktilisus ning selle kasutamise mugavus ning lihtsus.

Sinise servaga valge tikitud pääsuksestega mähkimiskott-alus

Kas algusest peale on toode olnud samasugune või on toimunud-toimumas ka mingeid muutusi?

Mõte areneb edasi ja oleme disainimas ka lisatooteid nagu näiteks seljakott. Mõtleme juba ka reisikohvrite peale. Väiksese lapsega reisides on vaja palju riideid ning beebitarvikuid. Seega on idee teha toodet mahukamaks, et see sobiks ka pikemaks reisiks.

Meie peamine ja suurim soov on jõuda lõpuks tootmisega Indiasse. Seal on meil juba ka kontaktid olemas ning ootame esimesi prototüüpe praegusest Nete.Kit-i mähkimiskott-alusest.

Ise millegi tootmine ja selle müügi juhtimine ei ole alati kerge. Mis Teid oma töö juures enim inspireerib? Kust tuli tõuge oma ettevõte luua?

Minu suurimaks inspiratsiooniallikaks on minu tütar – ta on mulle kõik ja tema viib mind elus edasi. Kui on raske, siis vaatan teda ja koheselt unustan kõik mured ning tegutsen edasi. Tema nime Anette järgi sündis ka toote nimi ning ettevõtte nimi. Toode on Nete.Kit ning firma Nete OÜ.

Ettevõtte loomiseks tõuke andsid mulle mu lähedased – eelkõige tütar, aga ka ema, kes aitas esialgse toote disainimisel. Lähedased soovitasid mul teha just seda, mis on südames. Hingest tulnud ja hingega loodud asjad tuleb ellu viia!

Kätlin Kolbin mähkimiskoti Nete.Kit looja

Midagi tehes tuleb ikka ette ka komistuskive või üllatusi. Milline on Teie seni suurim õppetund seoses oma toote valmistamise ja müümisega?

Teadmine, et mul mul puuduvad kogemused-oskused ettevõtte juhtimise vallas, andis mulle tõuke minna taas kooli. Samas ei näe ma algset oskuste puudumist sugugi mitte komistuskivina. Pigem oli see motivaatoriks ennast täiendama minna. Tänu sellele läksin Tallinna Majanduskooli õppima ärikorralduse spetsialistiks ning need õpingud on andnud mulle palju vajalikke teadmisi ning oskusi, mis mul varem puudusid.

Nagu ikka iga ettevõte puhul on oluline ka raha olemasolu. Selle nimel, et läbi lüüa, tuleb palju vaeva näha. Turundus, turustus ja kõik muu vajab palju kapitali. Alguses on see küll väga raske, aga siiski tehtav. Tuleb lihtsalt piisavalt pingutada ning vaeva näha.

Võtan iga kogemust kui võimalust targemaks saada, see kõik on ettevalmistus järgnevale.

Millise toote kujunduse üle olete kõige uhkem?

Minu vaieldamatu lemmik on EV100-le pühendatud rahvuslik Nete.Kit mähkimiskott-alus. Sellele sai ise peale disainitud meie oma rahvuslik tikand pääsukesega.

Sinise servaga valge pääsuksese tikandiga mähkimiskott-alus Roosa pääsukese tikandiga mähkimiskott

Kes on olnud Teile suurimaks eeskujuks? Mida on ta Teile õpetanud?

Minu suurimaks eeskujuks on ja jääb mu tütar, sest ilma temata seda toodet poleks sündinud. Tema on õpetanud mulle, mis on elu mõte,  mis on tegelikult elus kõige tähtsam – tingimusteta armastus.

Kuidas inimesed Teie valmistatud toodeteni jõuavad?

Võimalusi meieni jõuda on palju. Meie tegemistel võib silma peal hoida Facebookis ja Instagrammis. Nete OÜl on oma koduleht ja e-pood. Lisaks on meie Nete.Kit müügis Astri e-poes ning nüüd ka AZZZA e-poes.

Nete.Kiti-ga seotud tegevuste kohta leiab infot aga mujaltki – näiteks SEB Innovatsioonikeskuses videoblogist. Nete.Kit jõudis Ajujahi 11. hooaja top 100 hulka ning tutvustust toote kohta on võimalik näha ka Ajujahi esimeses osas (nähtav alates 18.40).

Millised Teie toodetest on kõige populaarsemad?

Kõige populaarsemad on EV100 raames loodud Rahvuslik Nete.Kit ning kõik halli tooni tooted. Tuttavad annavad ikka aeg-ajalt tagasisidet, et on kellegi käes või juures minu toodet näinud ja see tunne on hea.

Milline Teie toodetest Teile endale kõige südamelähedasem on?

Kindlasti kõige esimene mähkimiskott-alus. See sai loodud mu tütrele.

Esimene mähkimiskott-alus

Kas pakute lisaks eelpool nimetatutele ka muid tooteid? Milliseid?

Hetkel on vaid see 1 toode, kuid seda on võimalik saada erinevates värvides ning tegumoodides.

Missugune on üks tavaline Nete.Kit tellija ning millal või mis põhjusel enamasti Teie tooteid ostetakse?

Kindlasti hindab Nete.Kitti telliv lapsevanem mugavust, soovib säästa aega ning raha, sealjuures ka keskkonda. Talle meeldib käsitöö ja unikaalsus ning ta käib kaasas trendide ning uute disaintoodetega. Kindlasti on meie kliendid liikuvad ning hindavad seda, et lapse mähkimiseks kõik vajalik oleks ühes kohas ning mähkimine ise oleks mugav olenemata asukohast.

Kuna Nete.Kit mähkimiskott-alus sobib kõikidele peredele, kus on kasvamas mähkmetes laps, siis on see ideaalne kink katsikuteks või jõuludeks.

Mähkimisalus Nete Kit avatuna

Milliseid soovitusi tahaksite jagada oma toodete tellijatele?

Meie suurim mure ongi hetkel ehk see, et tõsisemat konstruktiivset tagasisidet pole veel tulnud, pigem oleme saanud väiksemaid soovitusi. Tahangi siinkohal oma olemasolevastele ja tulevastele klientidele öelda, et oleme avatud kõikidele ideedele. Teie mõtted ja kasutuskogemus loevad!

Kui Te peaksid ühe lausega oma toodet müüma, siis mis see oleks?

Puhanud ema on õnnelik ema!

Kui ka sinu jaoks on hetkel mähkmete ja beebidega tegelemine päevakorras, siis tasub seda toodet kindlasti lähemalt uurida. Üks võimalus selleks on külastada AZZZA e-poodi

Pääsuksese tikandiga mähkimiskotid

Jaga tekkinud mõtteid ka allpool kommentaarina! ?

Kui sulle oli artiklist kasu, siis näita seda. Kliki südamel!

Lisa kommentaar

See veebileht kasutab spämmi vähendamiseks Akismetit. Uuri lähemalt, kuidas sinu komentaari andmeid töödeldakse.

Shopping Cart
Scroll to Top