ALATES 20 EUR OSTUST SAATMINE TASUTA

Muutustest AZZZA arendustöös

Foto: Pixabay

Sõbrad, kes on meiega olnud pikemat aega, on ehk märganud, et meie sotsiaalmeedia kanalite sisu on muutunud. Minu poole on pöördutud küsimustega, mis toimub ja kuhu meie tegevus suundub. Annan nüüd kõigile teada, millised meie lähituleviku plaanid on.

Alustame lihtsast võimalusest kõigile

Esialgu oli meie plaan alustada valdkond-haaval – kõigepealt üks valdkond ja siis samm-sammult tegevuse laiendamine teistesse valdkondadesse. Valisime alustamiseks tellimustortide maailma ning meie sotsiaalmeedia kanalitest võis leida isuäratavaid pilte tortidest ning õpetusi, kuidas lihtsamaid neist ka ise teha.

Selle käigus tekkis nii mõnigi kord küsimus, et miks mitte rohkemat? Miks ainult tordid? Meil on ju nii palju kõige erinevamate valdkondade mikrotootjaid, kellel on samavõrd isuäratavaid, huvipakkuvaid või kasulikke tooteid-teenuseid. Kui meie visioon on neid kõiki aidata ja innustada; teha nende kõigi toodetav kergemini kättesaadavaks, siis miks me eelistame seda ühte valdkonda?

Pikkade arutluste tulemusena otsustasimegi strateegiat muuta ning laiendada juba esimest pakkumist kõigile neile mikrotootjatele, kelle tooted ja teenused meis elevust tekitavad. See tähendab aga, et me ei saa kohe rahuldada nende valdkondade kõiki vajadusi, vaid ainult seda, mis on kõigile ühist – oma kaupade või teenuste müümine.

Varsti avame poe

Mul on rõõm teatada, et varsti avame AZZZA e-poe, kus pakume erinevate mikrotootjate kõige eriilmelisemaid, huvitavamaid ja kasulikumaid tooteid. Esialgu saavad pakkumisel olema mõned meie lemmikud. Nende tutvustamisi ilmselt olete juba meie lehel märganud. Toodete pakkumist laiendame jooksvalt.

Kui sina, armas lugeja, tead mõnda toredat tootjat või sooviksid ise oma tooteid-teenuseid läbi meie e-poe pakkuda, siis saada meile vihje e-posti aadressile info@azzza.ee.

Aga AZZZA rakendus?

Plaanisime tõepoolest kõigepealt välja tulla oma rakendusega ning alles seejärel luua rakenduse kasutajatele võimalus oma tooteid meie kaudu ka müüa. Rakenduse valmistamine võtab aga rohkem aega, kui me oleme valmis ootama – me soovime oma sihtgrupile juba praegu midagi kasulikku pakkuda.

Ärge saage valesti aru – ka rakendus tuleb! AZZZA rakendus on selles staadiumis, et meie ise seda juba testime. Sellest testimisest on aga välja tulnud mitmeid selliseid asju, mis vajavad enne avalikku kasutusse andmist muutmist ja parendamist.

Seega pöörasime oma strateegia pea peale ning alustame hoopis poe avamisega. Poe haldamiseks ei ole veel võimalik rakendust kasutada, kuid pood ise pakub juba võimalust minusugustel, kes armastavad erilisi hingega tehtud tooteid ja peavad lugu isetegijatest, osta kõiki neid lahedaid asju, mida meie toredad mikrotootjad valmistavad.

Rakendus tuleb siis, kui see on piisavalt hea.

Strateegia on muutunud, aga visioon on jäänud

Me muutsime küll klientidele vastu tulemiseks oma strateegia, et saaksime kiiremini pakkuda seda, mida meie käest oodatakse – tooteid ja teenuseid, mis on tehtud hingega sulle ja mulle. Kuid AZZZA visioon on ikkagi jäänud samaks.

Tahame endiselt jõuda selleni, et erinevate valdkondade tootjad ja teenusepakkujad saavad meie rakenduse ja teiste omasuguste mikroettevõtjate abiga olla tulusamad ning jõuda oma vahvate asjadega rohkemate inimesteni. Loe lähemalt meie varasemast artiklist “AZZZA lihtsustab mikroettevõtja tööprotsesse“.

Tahame jõuda ka selleni, et AZZZA veebipood võimaldaks meil kõigil need tooted ühest kohast lihtsalt ja kiiresti üles leida just siis, kui me seda soovime ja vajame. Selle kohta, mida soovime pakkuda tulevikus ostjale, saad rohkem lugeda artiklist “AZZZA loob uue ostuelamuse“.

Jaga tekkinud mõtteid ka allpool kommentaarina! 😉

Kui sulle oli artiklist kasu, siis näita seda. Kliki südamel!

Lisa kommentaar

See veebileht kasutab spämmi vähendamiseks Akismetit. Uuri lähemalt, kuidas sinu komentaari andmeid töödeldakse.

Shopping Cart
Scroll to Top