ALATES 20 EUR OSTUST SAATMINE TASUTA

Tüdruk Miisu Mütsiga

Miisu Mütsid toovad värvi meie halli sügisesse-talve

Foto: Kerrit Toom 

Seekord tutvustame Teile Miisu Mütse. Peagi on saabumas jahedamad kuud ning iga laps on väärt üht mõnusat, värvilist ja sooja mütsi, mis ei torgi ja teeb meele rõõmsaks.

Alustame algusest.  Kes on selle huvitava nime Miisu Mütsid taga ja kus toimetate?

Hei! Mina, Kerrit, olen põhiliselt selle nime taga, aga mul on olnud mitmeid abilisi. Olen kahe poisi (7- ja 8-aastane) ema. Toimetame Tallinna külje all, Peetris. ツ

Teil on väga vahvad tooted. Rääkige palun neist lähemalt. Kellele Teie mütsid ja teised tooted eelkõige mõeldud on?

Aitäh! Miisu Mütsid on eelkõige lastele mõeldud – lihtsa lõikega mütsid ja torusallid. Meie kangad on kvaliteetsed, tooted praktilised ja taskukohase hinnaga. Valdavalt on valik rõõmsameelne ja kirju, et iga laps leiaks omale meelepärase.

Sinine Miisu Müts tüdruku peas
Foto: Kersti Niglas

Kuidas tekkis idee hakata tootma just mütse ja torusalle? Kas algusest peale oli mõte samasugune või on toimunud ka arenguid?

Idee tekkis, nagu paljudelgi, kes oma ettevõtlusega alustavad, lastega koju jäädes. Otsisin oma väikelastele kaubandusest tavalise lõikega trikotaazmütse ja lihtsalt ei leidnud – tuli siis ise valmistada. Sõpradele tuttavatele hakkasid meisterdatud mütsid meeldima ja nii see alguse saigi. 

Mõned aastad hiljem hakkas täiskasvanutel vaikselt huvi suuremate mütside vastu tekkima ja nii sai alustatud ka suurtele mõeldud seeriaga.

Praeguseks võib julgelt öelda, et meie tooted on popid nii laste kui täiskasvanute seas. Lisaks on meil mõned aastad kaubavalikus olnud ka talvemütsid ja -sallid. Hoolikalt valitud mõnus, pehme fliisvooder on end täielikult õigustanud. Mütsid on soojad, tuulekindlad ning talvised torusallid on erilist tunnustust leidnud.

Lihtsalt peab mainima ka Miisu Mütsides kasutatud kangaid, mis on väga rõõmsavärvilised ja ilusate mustritega. Kuidas sellise valikuni jõudsite?

Rõõmsad värvid ja mustrid olid mu esialgses nägemuses kohe tugevalt sees. Olen alati leidnud, et kui ilm on rõhuvalt hall ja sombune, saab värviliste toonidega päeva palju rõõmsamaks muuta. Samuti on lapsed minu valikuga rahul olnud – käsi haarab enamasti siiski erksate toonide ja rõõmsate piltide järele.

Kaks tüdrukut roosade kassidga Miisu Mütsidega
Foto: Kerrit Toom

Ise millegi tootmine ja selle müügi juhtimine ei ole alati kerge. Mis motiveerib Teid selle valdkonnaga tegelema? Kust tuli tõuge oma ettevõte luua?

Asi sai alguse hobist ja usun, et see on see, mis asja lihtsaks teeb. Ärivaldkond pole mind kunagi paelunud, aga kui tegeleda oma hobiga, siis on ka ettevõtluse poolega lihtne toime tulla.

Midagi tehes tuleb ikka ette ka komistuskive või üllatusi. Milline on Teie seni suurim õppetund seoses oma ettevõttega ja/või oma toote arendamisega?

Mingil hetkel üllatas, et konkurente tekkis justkui seeni pärast vihma, kuid see on ka positiivne – motiveerib jällegi end rohkem panustama ja oma tööd läbi kriitilise pilgu hindama.

Rahulolevad kliendid on iga ettevõtja rõõmuks ja motiveerijaks. Milline on olnud Teie seni meeldejäävaim klienditagasiside?

Neid on olnud palju, aga kõige armsam on alati saada fotosid rahulolevatest klientidest. Meenub ka üks juhtum, kus pisikene tüdruk oli paar aastat oma lemmik Miisu Mütsi kandnud ja oli aeg uus müts hankida – ta soovis täpselt samasugust mütsi uuesti saada.

Arvestades selle toote head ideed ja teostust, siis… Kas teie tuttavatel on juba kõigil Teie mütsid-sallid? ? Ehk kuidas on teil seni läinud?

Kui nii mõtlema hakata, siis tutvusringkonnas on jah enamusel Miisu Mütsid ツ. Ma arvan, et läinud on väga hästi, sest meie juurde pöörduvad tagasi need, kes on varasemalt juba meie tooteid soetanud – see teeb südame soojaks.

Kui meie lugejatel tekkis huvi Miisu Mütside vastu, siis kuidas Teid üles leiab?

Meil on oma e-pood, kuid tasub silma peal hoida ka meie tegemistel Facebooki lehel või Instagramis.

Miisu Mütsid laste peas
Foto: Kersti Niglas

 

Jaga tekkinud mõtteid ka allpool kommentaarina! 😉

NB! Kui sind huvitavad teisedki vahvad tooted ja tegijad, siis hoia pilk peal meie rubriikidel  “AZZZA! Kui äge toode!” ja “AZZZA! Kui äge tegija!“.

Kui sulle oli artiklist kasu, siis näita seda. Kliki südamel!

Lisa kommentaar

See veebileht kasutab spämmi vähendamiseks Akismetit. Uuri lähemalt, kuidas sinu komentaari andmeid töödeldakse.

Shopping Cart
Scroll to Top