ALATES 20 EUR OSTUST SAATMINE TASUTA

azzza neli väärtust

Mida väärtustab AZZZA?

AZZZA tegevuse alustaladeks on neli olulist väärtust: ise millegi valmis tegemine, kvaliteet, omapära ja hoolivus. Seekord räägin lahti, mis on nende väärtuste täpsem sisu meie jaoks.

Ise tegemine

Kes see ikka teeb kui mitte ise! Hindame inimesi, kes on leidnud viisi midagi paremini teha ja on selle tegemise ka ette võtnud. Hindame ettevõtlikkust millegi uue tegemiseks ja väljaarendamiseks; maailma muutmiseks väikeste sammukeste haaval.

Ise tegemine võib tähendada teiste loodud komponentidest uue toote kokkupanekut (ei pea ju kinnituseks kasutatavaid nööpe ise voolima!). Aga see võib tähendada ka seda, et lood mingi olulise komponendi, kellegi teise toote tarbeks. Või teed algusest lõpuni midagi täiesti uut nii komponentide kui lõpptulemuse osas.

Ka AZZZA on ise ette võetud asi. Sellist kohta, mis koondaks Eestis oma inimeste poolt ise armastusega tehtud asju, me lihtsalt mujalt ei leidnud. Nii tuligi soovitu ise luua.

Kvaliteet

Peame oluliseks seda, et tooted on tehtud kõrgetele kvaliteedinõuetele vastavalt – vastupidavate ühendustega, kvaliteetsest materjalist, asjakohaste turvaelementidega, visuaalselt meeldivalt. Tooteid peab saama kasutada kaua ning nende kaubanduslik välimus peab säilima.

Peame oluliseks seaduses toodud nõuetest kinnipidamist ning puuduliku toote puhul asendame või hüvitame. Samuti anname oma parima, et AZZZA kui teenus oleks alati samadele kvaliteedinõuetele vastav. Võtame alati rõõmuga vastu kõik ettepanekud, mis aitavad meil AZZZA teenuse kvaliteeti tõsta.

Omapära

Hindame seda, kui tooted on loodud kas uutmoodi, paremini, mõnele väikesele sihtgrupile mõeldes, isikupärastatult, omamoodi disainiga või lisafunktsioonidega.

Meid rõõmustavad lõbusad kiiksud disainis või tooted, mis lisaks tavapärasele funktsionaalsusele omavad praktilist lisafunktsiooni.

Peame lugu ka toodetest, mis teevad sama asja, mida tavapärasemad tooted, kuid on loodud innovatiivset protsessi kasutades või toovad esile uue funktsiooni, mida siiani ei osanud otsidagi.

Hoolivus

Me hoolime üksteisest, Sinust, meie ja Sinu perekondadest, meid ümbritsevatest inimestest ja meie ümbruskonnast. Me ei tee üksteisele tööga ega hinnangutega liiga, me ei nõua kelleltki rohkemat, kui on tema võimuses.

Me anname oma parima, et pakkuda parimaid tooteid ja parimat teenust nii neile, kes meie lehel ostavad, kui ka neile, kes meie lehel müüvad. Püüame olla õiglased kõigi osapoolte vastu ja leida kõigile parima lahenduse. Hoolime ka loodusest ning eelistame tooteid ja teenuseid, mis on looduslähedased.

Need neli sammast – ise tegemine, kvaliteet, omapära, hoolivus – on aluseks AZZZA teenuste arendamisel ning me loodame, et neid väärtuseid hindavad ka meie platvormi kasutajad.

Jaga tekkinud mõtteid ka allpool kommentaarina! ?

Kui sulle oli artiklist kasu, siis näita seda. Kliki südamel!

Lisa kommentaar

See veebileht kasutab spämmi vähendamiseks Akismetit. Uuri lähemalt, kuidas sinu komentaari andmeid töödeldakse.

Shopping Cart
Scroll to Top