ALATES 20 EUR OSTUST SAATMINE TASUTA

AZZZA lihtsustab mikroettevõtja tööprotsesse

AZZZA abil on väikeettevõtetel võimalik end lihtsamini jõuda laiema publikuni kui nende lähikondlased. AZZZA keskkond meelitab ligi ostjaid, kes soovivad leida omapäraseid tooteid, mis eristuvad masskaubast ning on valmis selle eest ka natuke rohkem maksma.

Samas, kui ettevõte ei soovi veel avalikult oma teenuseid reklaamida, kuid tahab siiski kasutada meie mugavamat haldusrakendust, siis on sul võimalik oma andmed peita avalikust otsingust, kuid oma tuttavatele anda võimaluse tellida mugavama keskkonna kaudu.

AZZZA kui tubli assistent

AZZZA keskkond toetab väike-ettevõtte tööd professionaalse haldusrakendusega, mis lihtsustab müügiprotsessi ning lubab tal keskenduda kvaliteetse toote või teenuse pakkumisele.

AZZZA sisaldab muuhulgas:

 • tellimuste haldust,
 • kliendiga suhtlemise võimalust,
 • tellimuse täitmiseks vajalike tegevuste haldust,
 • kalendriga sünkroniseerimist,
 • toote või teenuse hinna kokkuarvestamist erinevatest komponentidest,
 • toormaterjalide tellimise võimalust,
 • arve koostamist ja kliendile saatmist,
 • tagasiside ja kommentaaride nägemist,
 • statistikat,
 • raamatupidamisteenuseid (kui on tellitud).

Keskkond on kasutatav mobiilirakendusena – nii on ettevõtjal kõik vajalik pidevalt taskus. Vastavalt seadetele saab ettevõtja koheselt teavitusi, kui klient on esitanud tellimuse või vastanud küsimusele, samuti meeldetuletusi vajalike tegevuste kohta. AZZZA teeb kliendiga suhtlemise mugavaks – suhtlemise ajal on kogu tellimuse info pidevalt kättesaadav.

Lihtne ja mugav

Meie rakendus ja veebikeskkond on suunatud just mikro- ja väikeettevõtetele. AZZZA arendamisel on põhirõhk pandud kasutamise lihtsusele ja selgusele (paindlikkust ohvriks toomata) ning bürokraatia vältimisele.

Selle rakenduse abiga saab hallata kogu tellimuse protsessi algusest lõpuni ning tänu tegevuste paremale organiseeritusele saavad need efektiivsemalt tehtud. Nii saab mikro/väikeettevõte keskenduda oma tootele või teenusele selle asemel, et tegeleda finantsaruandluse ja protsesside haldamisega.

Meie rakendusest on võimalik näidata vajalikke osasid ka väljaspool AZZZA portaali. Oma kodulehele võid lisada näiteks:

 • klientide tagasisidet,
 • tellimuste vormi,
 • olemasolevaid tooteid ja teenuseid.

Kui ettevõttel mingil põhjusel ei ole soovi meie rakendust kasutada (näiteks on varasemast olemas muu rakendus, millega rahul ollakse), siis oleme valmis looma integratsioonid, et juba kasutatavast rakendusest näidata andmeid AZZZA.

Informatiivne ja inspireeriv

Soovime eelkõige edendada ettevõtete käekäiku ning seetõttu on meie kodulehel olemas ka ettevõtetele olulist infot kajastav blogi.

Meie uudiskirjaga liitumisel saadame esimese asjana sissejuhatava artiklisarja, mis aitab iga ettevõtet viia oma tegevus uuele tasemele – olgu ta alles alustanud või juba mõnda aega tegutsenud. Edaspidi saadame uudiskirjaga teavitusi igast uuest kasulikust artiklist, mis blogisse lisatakse, ning ka eripakkumisi.

Lisaks informatiivsetele artiklitele soovime jagada ka inspiratsiooni, tutvustada huvitavaid tooteid, tegijaid ja ideid.

Räägime hinnast…

Enamus AZZZA pakutavast on täiesti tasuta. Ettevõte saab reklaamida end meie lehel, saada osa meie kogukonnast ja blogist; saada tagasisidet ning päringuid potensiaalsetelt klientidelt ning ei pea selle eest midagi maksma.

Kui aga oleme suutnud olla ettevõttele nii kasulikud, et toonud talle kliendi, kes oma tellimuse meie keskkonnas on vormistanud ja see on ettevõtte poolt täidetud, siis esitame ettevõttele arve 20% ulatuses selle tellimuse hinnast. Selline meiepoolse teenuse hind tagab proportsionaalsuse ettevõtte toote või teenuse enda hinnaga ja peaks sobima nii kallimaid kui ka odavamaid tooteid või teenuseid pakkuvatele ettevõtetele.

Jaga tekkinud mõtteid ka allpool kommentaarina! 😉

Liitu meiega juba praegu

Kui oled huvitatud meie ideest, sooviksid olla üks esimesi, kes saab AZZZA keskkonnas tegutsema hakata, siis kutsume sind meie tegemistele kaasa elama juba praegu.

[mc4wp_form id=”80″]

Võib-olla on sul häid ideid, mõtteid, märkuseid meie projekti enda osas – võta julgelt ühendust meie Facebook lehe kaudu või saada meile kiri kontaktivormi kaudu. Facebooki lehel jagame muidugi ka AZZZA arenguga seotud  infot ja postitusi, nii et see on veel üks kanal, kus saad meie tegevust ja AZZZA edenemist jälgida.

NB! Sissejuhtav artiklitesari on loomisel. Projekti praeguses arengufaasis uudiskirjaga liitujatele jagame eelkõige infot projekti arengust, kuid loomulikult olete ka esimesed, kes lubatud artiklite sarja valmimisest kuulevad.

Kui sulle oli artiklist kasu, siis näita seda. Kliki südamel!

Lisa kommentaar

See veebileht kasutab spämmi vähendamiseks Akismetit. Uuri lähemalt, kuidas sinu komentaari andmeid töödeldakse.

Shopping Cart
Scroll to Top