ALATES 20 EUR OSTUST SAATMINE TASUTA

AZZZA loob uue ostuelamuse

Paljud meist on juba harjunud ostlema erinevates veebikeskkondades. Kuid enamus neist vahendab kas samu kaupu või kuulub mõnele suurele ketile või tuleb avada kümneid aknaid erinevate pisikeste poekestega, et leida see õige ja eriline asi.

Mis oleks kui leiduks koht, kus oleks kõik heas mõttes teisiti. Kui ühest kohast leiad sadu erinevaid väikseid ettevõtjaid ning kokku tuhandeid nende poolt pakutavaid – igaüks  veidi omamoodi – tooteid ja teenuseid. Kui selles samas ühes kohas saad võrrelda, otsida, sorteerida, vajadusel ettevõtjaga otse suhelda, eritellimusi kokku leppida, tellimusi esitada ja arveldada, tagasisidet anda, tublisid tegijaid teistelegi soovitada…

AZZZA kui eriline ostukeskus

AZZZA eesmärk on kasvada just selliseks kohaks, kus saavad kokku väikeettevõtjad ning nende toodetest-teenustest huvitatud kliendid. Siin on koht, kus on mugav leida just see õige ja hea, mis silma särama paneb, vajadusel või eritellimuse näol. Siin saab ettevõtjaga otse rääkida ja kokku leppida, tellimuse esitada ning turvaliselt arveldada.

Õige toote või teenuse leidmiseks saab AZZZAs mugavalt ja lihtsalt kaupu erinevate parameetrite (nt ettevõte, hind, tagasiside, asukoht)  järgi sorteerida. Lisaks on AZZZAs võimalik osta ühe ostuga mitme erineva tootja tooteid või teenuseid ning seega hoida kokku aega.

AZZZA teeb eriti mugavaks ka eritellimusel toodete ning teenuste tellimise, mille sisu ei ole tellimise hetkelgi veel täiesti kindel, sest ostmine ei ole ainult ühekordne kogemus vaid iga tellitud eritellimusel toote või teenuse juures on võimalik teenusepakkujaga otse ja mugavalt suhelda ning temaga jagada linke, pilte vms vajalikku teenuse kokkupanekuks ning soovitud tulemuseni jõudmiseks.

AZZZA kui ühtehoidev kogukond

AZZZAst ostes toetad sa kohalikke mikro- ja väikeettevõtjaid.

Sul on kliendina võimalik jätta ettevõtte kohta avalikult nähtavat tagasisidet, millega julgustad ettevõtteid pakkuma kvaliteetseid tooteid ja teenuseid ning teisi kliente toetama hingega oma asja tegevaid ettevõtteid.

Huvitavad või muidu tublid isetegijad, erilised või eriti head tooted ja teenused hakkavad kajastuma ka meie blogis.

Vastavalt sellele kuidas meie kogukond kasvab, kasvab ka meie blogi informatiivsus ning loodame, et kasulikku ja huvitavat lugemist leiavad sealt peatselt nii ettevõtjad kui kliendid.

Jaga tekkinud mõtteid ka allpool kommentaarina! 😉

Hoia meiega ühendust

Meie projekt pakub sulle huvi? Sul on võimalus ühine meie looga juba praegu – idee faasis. Nii saad jälgida kuidas ühes heast mõttes kasvab reaalne kõigile kasutatav keskkond.

[mc4wp_form id=”80″]

Soovid meiega ühendust võtta või jälgida meie tegevust sotsiaalmeedia vahendusel – oled oodatud külaline meie Facebooki lehel

Sul tekkis küsimusi AZZZA kohta, märkasid lehel midagi parandamist vajavat, tahad lihtsalt toetust avaldada – saada meile kiri.

Kui sulle oli artiklist kasu, siis näita seda. Kliki südamel!

Lisa kommentaar

See veebileht kasutab spämmi vähendamiseks Akismetit. Uuri lähemalt, kuidas sinu komentaari andmeid töödeldakse.

Shopping Cart
Scroll to Top