ALATES 20 EUR OSTUST SAATMINE TASUTA

Merimumm toob rahuliku beebiootuse emale ja une beebile

Kõik artikli fotod: Merimumm

Merimumm OÜ looja, Angela Loob, on kodune ema oma imearmsa 11-kuuse tütrega, kes on olnud talle suureks inspiratsiooniks. Kõik tema tooted on välja kasvanud isiklikust vajadusest. Kui kaubanduses sobilikke saada ei olnud, otsustas ettevõtlik neiu need ise valmistada. Tooted hakkasid ka teistele meeldima ja nii saigi noorest emast ettevõtja.

Hetkel on Merimummi tootevalikus beebiootuse kleepsud, poolvääriskividega unenäopüüdjad ja unenäopüüdjatest voodikarussellid. Voodikarussellid ning unenäopüüdjad on tehtud käsitööna.

Kuidas tulid mõttele just selliseid huvitavaid tooteid valmistada? Võtame näiteks beebiootuse kleepsud – kuidas sündis see idee?

Beebiootuse kleepsudeni jõudsin siis, kui jäin lapseootele. Üpriski ebamugav oli kogu aeg kaasas kanda nii tavalist kui ka 9 kuu märkmikku. Küll olid ühed tähtsad asjad ühes kohas kirjas ning teised teises, lõpuks oli ikkagi kõik sassis.

Rasedusega kaasneb nii palju uut, et kõike ei jõua niisama meeles pidada. Tänu nendele kleepsudele on väga lihtne tavalises märkmikus kõik oluline talletada –  rasedusnädalaid ning arstil käike meeles pidada. Kleebised hakkavad hästi silma ning on ägedaks pilgupüüdjaks.

Esmalt tegin kleepsud enda tarbeks ja siis tellisin samade näidiste põhjal (juba veidi täiendatult) komplekte juurde, sest tuli välja, et teistele ka meeldisid ja nad tahtsid neid endalegi. Nii see kõik algas.

Aga unenäopüüdjatest voodikarussellid?

Pärast lapse sündi hakkasin talle otsima sobivat voodikarusselli. Tahtsin midagi erilist ja õrna. Kuna otsingud ei andnud soovitud tulemust, hakkasin mõtlema, kuidas talle ise karussell teha. Soovisin, et mu lapsele oleksid lähedal poolvääriskivid, mis toetaksid tema arengut, aga algselt ei leidnud ühtegi head/turvalist viisi, kuidas seda teha.  Siis tuligi ideele panna need voodikarusselli külge. Karusselli juures pidasin tähtsaks igat väikest nüanssi:

  • et poolvääriskivid toetaksid lapse arengut,
  • keerlev muusikabox mängiks erinevaid meloodiaid,
  • unenäopüüdja ei laseks halbu unenägusid beebini,
  • et lapsel oleks seda huvitav jälgida (e rinevad tekstuurid ja detailid – suled, lilled, unenäopüüdja muster, poolvääriskivid.

Nii saigi mu pisitütar endale imelise voodikarusselli. Juba samal nädalal valmistasin tellimuse peale teise ning hiljem kolmanda jne.

Nüüdseks on toodete valikus saadaval ka poolvääriskividest unenäopüüdjad, mis mõeldud suurematele lastele ning miks mitte ka täiskasvanutele. Kõik tooted on väga kauniks disainielemendiks.

Kas Su tooted on ajas muutunud või jäänud samaks? Kuidas on Sinu toodetel läinud?

Üldine mõte on jäänud samaks, kuid toodete arendamine käib siiani, et muuta neid veelgi paremaks. Mul on hea tõdeda, et minu toodete vastu tuntakse üllatavalt suurt huvi ja tänu nii positiivsele tagasisidele olen saanud indu ka uute toodete väljatöötamiseks.

Ise millegi tootmine ja selle müügi juhtimine ei ole alati kerge. Mis sind oma töö juures enim inspireerib, motiveerib?

Muidugi ei ole millegi tootmine ja müügi juhtimine kerge. Keerulisematel hetkedel on toeks perekond, kes toetab, annab omalt poolt nõu ja ideid. Inspiratsiooni ammutan pisitütrest ja enim motiveerib mind armsate klientide tagasiside – kui palju rõõmu saab pakkuda üks väike asi beebile ning tema vanematele.

Midagi tehes tuleb ikka ette ka komistuskive või üllatusi. Milline on sinu seni suurim õppetund seoses oma toote valmistamise ja müümisega või ka ettevõtte loomisega?

Suuri komistuskive ei tule nagu meelde. Kui miskit ei oska või ei tea, siis uurin.

Firma loomine tundus mulle algul keeriline, kuid internetis on kogu info üleval. Lisaks küsisin nõu ja abi nii emalt kui ka tema raamatupidajast sõbrannalt. Tean, et saab ka valmis firmat osta aga tahtsin ikkagi ise pusida. Midagi ülejõukäivat selles ei olnud.

Keda pead oma toodete sihtgrupiks?

Unenäopüüdjad ja voodikarussellid sobivad inimestele, kes hindavad käsitööd, usuvad kristallide ning teiste maagiliste esemete jõusse.

Beebiootuskleepsud sobivad neile, kellele meeldib, et kõik asjad oleks ilusti ühes kohas kirjas.

Missugune on kõige ägedam ese, mille oled valmistanud?

Minu jaoks on kõige südamelähedasem roosa poolvääriskividega voodikarussell, kuna esialgu tegin selle oma väikesele tütrele. Hiljem otsustasin seda üdini nunnut karusselli ka teistele teha ning seda õnnetunnet jagada.

Roosa unenäopüüdjast voodikarussell

Kuidas inimesed sinu valmistatud toodeteni jõuavad?

Hetkel alles käivad läbirääkimised mõningate kauplustega, kuid internetivahendusel saab minu tooteid tellida mitmest erinevast allikast, Merimumm on olemas nii Facebookis kui ka Instagramis, samuti leiab mu tooteid Azzza.ee e-poest.

Millised sinu toodetest on kõige populaarsemad?

Kõige populaarsem toode on hetkel roosa voodikarussell ja sellele järgnevad beebiootuskleepsud.

Miks just roosa voodikarussell, seda ma ei teagi, aga nii ta on, et rohkem on ostetud neid just tüdrukutele.

Kui sa peaksid ühe lausega oma toodet müüma, siis mis see oleks?

See tunne, pakkuda oma lapsele midagi nii siirast ja ilusat, on sõnuseletamatu.

Missugune on üks tavaline Teie toodete tellija ning millal või mis põhjusel enamasti Sinu tooteid ostetakse?

Enamjaolt tellivad minu tooteid naised. Beebiootuskleepse on ostnud ka paar meest oma kallimale, kuid peamiselt ikkagi naised, kas siis endale või sõbrannale kingiks.

Voodikarussellid on läinud peamiselt katsikukingiks.

Unenäopüüdjaid on siiani ostetud disaini elemendiks magamistuppa, et tagada rahulikku und.

Milliseid soovitusi tahaksid jagada oma toodete tellijatele?

Beebiootus kleepsud on tõeliselt tõhusad abimehed rasedusaegsete toimingute meelespidamiseks. Päris topeltkasutamiseks need kleepsud siiski mõeldud ei ole, pigem jäägu mälestuseks, sest hiljem tore neid märkmeid vaadata ja kõike meenutada.

Unenäopüüdjate ja voodikarussellide puhul on oluline üles riputades uuesti suled laiali tõmmata, mis tarne ajal võivad veidi kokku minna, ning kindlasti hoida beebidele kättesaamatus kõrguses.

Kes on  selles tegevusvaldkonnas sulle olnud suurimaks eeskujuks?

Minu suurimaks eeskujuks on minu vanemad. Nad on ise väga ettevõtlikud ning julgustavad ja toetavad mind igati.

Mida nad mulle on õpetanud? Kui miskit teed, tee hästi ja südamega või siis ära tee üldse. Sellest lausest olengi lähtunud. Kõik minu tooted on tulnud ja tehtud südamest. Samuti pean meeles, et ebaõnnestumisi ei ole olemas, on vaid õppetunnid.

Sinine unenäopüüdja

Jaga tekkinud mõtteid ka allpool kommentaarina! ?

Soovid armast katsikukinki või vahvat abimeest lapseootel sõbrannale Merimummi tooted on kindlasti midagi, mida kaaludauuri lähemalt meie e-poest.

Kui sulle oli artiklist kasu, siis näita seda. Kliki südamel!


Lisa kommentaar

See veebileht kasutab spämmi vähendamiseks Akismetit. Uuri lähemalt, kuidas sinu komentaari andmeid töödeldakse.

Shopping Cart
Scroll to Top