ALATES 20 EUR OSTUST SAATMINE TASUTA

Meeldejäävad aksessuaarid kõige pisematele

Diana Savostkina on kahe väikese poisi – Danieli ja Arturi – ema. Ta on end alati loominguliseks inimeseks pidanud, kuid kuni viimase ajani polnud sellel õiget väljundit. Nüüd aga on Diana suureks hobiks beebidele vahvate ja omapäraste aksessuaaride meisterdamine.

Kuidas leidsite tee sellesse valdkonda?

Kõik algas sellest, kui sündis väike Daniel ja talle lutiketi tellisin. Hakkasin vaikselt materjalide kohta uurima, kuid panin asja natukeseks pausi peale. Kuna ma ei saanud aga rahu ja kogu aeg mõtlesin selle teema peale, siis hakkasin vaikselt erinevaid asju tellima ja katsetama.

Olen alati loominguline inimene olnud, kuid kahjuks ei olnud seda õiget väljundit minu loomingulisusele. Aga võib-olla ka õnneks, sest nüüd mul on tegevus, mida südamest armastan ja mis mulle rõõmu pakub!

AZZZA tegija Diana Savostkina

Kuidas Teie beebide aksessuaarid just sellise kujunduseni jõudsid?

Mul on algusest peale oma stiil olnud. Kõik algas tegelikult lillelistest lipsukestest ja sädelevatest pärlidest tähtede vahel – tüdrukute lutiketid olid eriti printsessilikud ja nunnud. Eriti tore on kui kliendid annavad vabad käed (enamasti nii ongi) ja fantaasia lennata saab!

Mis Teid oma töö juures enim inspireerib? Mis on see, mis raskuste puhul aitab need ületada?

Ma väga hindan seda, et emmedele ja ka issidele meeldib minu looming ning inimesed tunnevad huvi mu toodete vastu. Eriti teeb südame soojaks, kui inimene, kes on juba korra tellinud, tellib uuesti. Emmed saadavad tithi pilte oma beebidest, kui aksessuaarid on käes ja nii armas on neid inglikesi vaadata!

Loon beebi aksessuaare just sellepärast, et mulle meeldib see, et ma saan istuda, rahulikult nokitseda ja teha miskit ilusat ja omapärast, mis teistele rõõmu pakub! See on pai minu hingele!

Kes on selles tegevusvaldkonnas Teile olnud suurimaks eeskujuks?

Instagramis jälgin Venemaa tegijaid. Seal on lutiketid ja kõrinad eriti populaarsed ja tegijaid on väga palju.

Millised Teie toodetest on kõige populaarsemad?

Kõige rohkem tellitakse lutikette – see on asendamatu abimees lutisõpradele. Lutt ei kao ära ja ei kuku maha! Lisaks sellele see on ka ilus aksessuaar!

Roosa lutihoidja

Kui Te peaksite ühe lausega oma toodet müüma, siis mis see oleks?

Hoole ja armastusega valminud omanäoline aksessuaar!

Missugune on üks tavaline Teie toodete tellija? Millal või mis põhjusel enamasti Teie tooteid ostetakse?

Tellijad on kõik erinevas vanuses – on nooremaid ja vanemaid. Nooremad tellivad endale, sõbrannale/sugulasele katsikuks, vanemad siis enda lastelastele.

Enamasti tellivad naised. Tellijad on erinevast rahvusest (eesti ja vene põhiliselt). Enamus on rõõmsameelsed ja toredad! Kui ostjal on kiire, siis tavaliselt kirjutatakse, et kas nad saavad selleks kuupäevaks kätte või ei. Enamasti ei ole klientidel kiiret.

Milliseid soovitusi tahaksite jagada oma toodete tellijatele?

Kui lapsel on pikem nimi (koosneb kahest nimest), siis tasub panna 1 nimedest põhiketile ja teine nimi lisaharule, sest liiga pikk kett ei ole hea.

Pärlid ja lipsud

Missugune on kõige ägedam ese, mille olete valmistanud?

Mul ei ole kindlat lemmikut. Kõik tooted on minu jaoks armsad ning valmivad hoole ja armastusega. Siiski tooksin välja vankrikõrina – mulle kirjutas üks emme, kes soovis tellida lutiketi ja närimisrõnga ning tundis huvi, kas ma vankrilelusid ka valmistan.

Too hetk minul neid valikus ei olnud ja lubasin natuke mõelda, et mida ja kuidas võiks teha. Peast käis läbi väga palju mõtteid ja ideid, tegin palju jooniseid. Saatsin ühe joonistest ka sellele emmele ja idee kiideti heaks!

Tuli siis hakata mõtlema, et kuidas idee ellu viia, katsetasin ja proovisin ja lõpuks sai kaunikene valmis. Minu vankrilelu disain on väga hästi vastu võetud ja seda on palju tellitud ka! Vankrilelud valmivad vastavalt vankriava mõõtudele ja enamasti on nad unikaalsed!

Kas Te pakute lisaks eelpool nimetatutele ka muid tooteid? Milliseid?

Lisaks lutikettidele ja vankrikõrinatele valmistan ka silikoonist närimisrõngaid ja lelusid ning võtmehoidjaid.

Diana Savostkina oma beebi aksessuaaridega

Kuidas inimesed Teie valmistatud toodeteni jõuavad?

Mul on oma Facebook leht – Nimelised aksessuaarid lastele. Olen jaganud pilte erinevates gruppides; sõprade sõbrad, tuttavate tuttavad tulevad juba ise küsima.

Kui oled tüdinenud maha pudenenud luttid otsimisest või leiad, et selline armas ja praktiline lelu võiks ka sinu lapsel kasutust leida, siis alustuseks viska pilk peale AZZZA e-poes müügil olevale lutiketile.

Jaga tekkinud mõtteid ka allpool kommentaarina! ?

Kui sulle oli artiklist kasu, siis näita seda. Kliki südamel!

Lisa kommentaar

See veebileht kasutab spämmi vähendamiseks Akismetit. Uuri lähemalt, kuidas sinu komentaari andmeid töödeldakse.

Shopping Cart
Scroll to Top