ALATES 20 EUR OSTUST SAATMINE TASUTA

Küsimustele vastab Kaja Trees: pilk AZZZA tulevikku

Foto: Maili Trees

Jututeemaks on AZZZA tulevik, kuhu tahetakse jõuda, millega konkurentidest parem olla ning millega huvi äratada nii ostjates kui ettevõtjates.

Millisena praegu näed AZZZA tulevikku?

Ma usun, et AZZZAst kujuneb keskkond, kust saab näiteks ühe ostuga kätte kõik vajaliku jõululauale, kingitused jõuluvana kotti, tellida viimaste pakkimine ning jõuluvana nende kohale toimetamiseks.  Samuti näen, et see on koht, kust leiab kergesti sobiva kingituse või endale vajaliku, toetades samal ajal meie kohalikke ettevõtlikke inimesi.

Ma olen kindel, et AZZZA suudab tuge pakkuda paljudele tegusatele inimestele, kes soovivad muuta oma senise hobi kasumlikuks töökohaks. Ma soovin, et AZZZAst kujuneks kogukond, kus üksteist toetatakse ja aidatakse sellega, mis endal juba selgeks õpitud.

Ma usun, et AZZZA muudab meie kõigi elu palju põnevamaks ja toredamaks ning majanduskeskkonda paremaks.

Mille poolest AZZZA saab olema parem oma konkurentidest?

Ma ei ole veel näinud ühtegi lahendust, mis pakuks sellist täisteenust nagu AZZZAga plaanime pakkuma hakata. On olemas teenuseid, mis lahendavad ühe osa vajadusest (näiteks e-poe loomise, pagariäri funktsionaalsuse, raamatupidamisteenuse, e-broneeringud vm), aga mitte kõike algusest lõpuni. Praegu olemasolevate lahenduste puhul peab kasutaja kõik talle vajalikud osad kõigepealt üles leidma, konfigureerima ja siis terviklikult üksteisega koos toimima panema. See teeb taoliste tööriistade halduse fragmenteerituks ja nõuab korduvate või lisasammude tegemist. Näiteks on vaja samu andmeid sisestada erinevatesse rakendustesse või ühest rakendusest saadavaid andmeid lisada teise.

AZZZA katab aga kõik osad mikroettevõtja vajadusest lähtuvalt. See on ka põhjus, miks me alustame ühest konkreetsest valdkonnast – igal valdkonnal on oma spetsiifilisi tööprotsesse ja vajadusi, isegi kui mõni neist kattub mõne muu valdkonnaga.

Üheks konkurentsieeliseks on kindlasti ka AZZZA seotus just kohalike teenusepakkujatega – nii raamatupidamise kui ka näiteks toidukaupade tellimise osas. AZZZA luuakse Eesti olukorda silmas pidades Eesti turule ning siit ostes toetad just Eesti mikroettevõtteid.

Ostja seisukohast vaadates on AZZZA parem selle poolest, et siia koondub suur hulk eriilmelisi tooteid ja teenuseid, mille hulgast tal on võimalik endale sobiv lahendus leida. Ostjat aitavad otsuse tegemisel eelnevate ostjate hinded ja kommentaarid ning automaatselt pakutud soovitused.

Millega panete ostjad ja ettevõtjad AZZZA keskkonnast huvituma?

Ostjaid võiks AZZZA huvitada, sest siit saab alati midagi põnevat, millega enda elu huvitavamaks teha või oma lähedasi üllatada.

Ettevõtteid võiks aga AZZZA huvitada päris mitmel põhjusel.

Esiteks on AZZZA muidugi koht, kus saab nii turundada kui müüa enda pakutavat ning ehk ka leida uusi kliente.

Teiseks on AZZZA haldusrakendus toeks kõigile tegevustele, mis tihtipeale algajal või hobi korras tegutseval ettevõtjal on tülikas meeles pidada ja ära teha. Ta aitab oma tööd struktureerida ja tegevusi korrastada ning mugavalt tellida teenuseid, mis on hädavajalikud (näiteks raamatupidamine), kuid keerulised leida sobiva hinna ja kvaliteediga.

Kolmandaks tahame igati toetada ettevõtjaid nii vajaliku info kui ka isikliku nõustamisega ettevõtte loomisel ja käigus hoidmisel nii ärilisest kui ka juriidilisest vaatenurgast. Näiteks on vaja tellimustorditegijatel täita Veterinaarameti nõudeid. Neid ei ole keeruline täita, kuid paljude alustajate jaoks on see hirmutavalt suur ettevõtmine. Me tahame neile selle juures abiks olla nii näidistega kui vajadusel ka isikliku nõustamisega.

Milline AZZZA kasutaja sinust endast saab?

Kuna mina torte ei tee, siis esimeses plaanis saab minust agar ostja. Mu õde on juba küsinud, millal saaks selle kaudu tellimusi vastu võtta ning tema käest hangin ma oma tordid juba pikemat aega.

Samuti hakkan ma mõne muu vähegi sobiva toote või teenuse leidmisel AZZZAst seda just sealt ostma, niipea kui need sinna müügile tulevad.

Võibolla … ei julge lubada … aga mulle on alati meeldinud käsitööd teha, äkki hakkangi midagi ka müügiks valmistama… Ei tea.

Jaga tekkinud mõtteid ka allpool kommentaarina! 😉

NB! Võta meiega julgesti ühendust, kui sul tekkis huvitavaid mõtteid, konstruktiivset kriitikat või kui lihtsalt tahad millelegi vajalikule tähelepanu juhtida. Külasta ka meie Facebooki lehte.

Võib-olla pakub sulle huvi ka AZZZA idee sünnilugu? Loe kindlasti artiklit “Küsimustele vastab Kaja Trees: AZZZA idee sünd“. Kui pigem tahad rohkem teada seni teha tulnud valikutest ja miks just rakendus, siis loe artiklit “Küsimustele vastab Kaja Trees: valikutest ja rakenduse kasutuselevõtust“.

Kui sulle oli artiklist kasu, siis näita seda. Kliki südamel!

Lisa kommentaar

See veebileht kasutab spämmi vähendamiseks Akismetit. Uuri lähemalt, kuidas sinu komentaari andmeid töödeldakse.

Shopping Cart
Scroll to Top