ALATES 20 EUR OSTUST SAATMINE TASUTA

Küsimustele vastab Kaja Trees: valikutest ja rakenduse kasutuselevõtust

Foto: Maili Trees

Seekord räägib Kaja lähemalt nii esimese sihtrühma valikust kui AZZZA rakendusest endast: milliseid valikuid ja miks on seni tehtud. Lisaks puudutatakse veidi ka AZZZA kasutuselevõtuga seotud küsimusi.

Miks said valitud just tordivalmistajad? Kas teistele AZZZA ei sobi?

Pikas plaanis tahame keskkonna kohandada sobivaks võimalikult laiale hulgale toodetele ja teenustele, kuid kõike korraga kahjuks teha ei jõua. Kui muu valdkonna ettevõtja leiab, et pakutav funktsionaalsus talle sobib, siis meil ei ole midagi selle vastu, kui ta rakenduse kasutusele võtab – küll aga lähtume esialgu just torditegijate vajadustest.

Ka tellimustortide valmistajad ei saa kahjuks korraga kätte kõiki nimetatud võimalusi. Kuna kogu lahendus saab olema puhtalt lehelt üles ehitatud, siis lisame võimalusi järk-järgult nagu nad valmivad. Esimeses versioonis on näiteks olemas ainult tellimuste sisestamine torditegija enese poolt ning selle haldus kuni selle valmimiseni.

Tordivalmistamise valdkonna valisin esimeseks välja eelkõige selle tõttu, et minu oma õde õppis hiljuti tortide valmistamist ja on seda harjutanud oma perele ja tuttavatele torte tehes. Olen tema tegemisi kõrvalt jälginud, mõtteid ja tähelepanekuid kõrva taha pannud ja seega olen selle valdkonnaga natuke paremini kursis.

Muidugi ei tea ma kõikide erinevate tordimeistrite raskusi ning sellepärast kutsun kõiki selle valdkonna tegijaid, kes seda veel teinud pole, vastama meie turu-uuringule. Oleme sellele saanud juba mitmeid huvitavaid vastuseid ning loodan, et selle põhjal on meil võimalik paremini prioritiseerida funktsionaalsuste väljaehitamise järjekorda ning kohandada neid sobivaks võimalikult paljudele tortide valmistajatele.

Miks just mobiilirakendus mitte veebikeskkond?

Pikas plaanis tahame pakkuda mõlemat lahendust. Mobiilile teeme rakenduse esimesena sellepärast, et see on suurel osal inimestest tänapäeval koguaeg taskus ja saamas põhiliseks interneti kasutamise seadmeks (kui ehk välja arvata minusugused kontorirotid).

Samuti on see üks suur võimalus eristuda olemasolevatest rakendustest, mis on tehtud arvutiekraanile ega ole sugugi mugavad muude tegevuste vahelt igapäevaselt kasutada.

Mobiilirakendus võimaldab siduda AZZZA kergesti ka kalendri, telefoni kaamera/galerii, teavituste jm tavapäraste rakendustega; kasutada seda köögis tellimustorti tehes; vastata kliendi päringutele last magama uinutades või kalkuleerida tellimuse hinda poes vajalikke materjale valides. Mikroettevõtja teeb enamasti kõike ise ning kui tal on selle jaoks kõik vajalik koguaeg kaasas, siis on see palju lihtsam ja meeldivam. Paneme suurt rõhku kasutusmugavusele ja praktilisusele.

Kas AZZZA kasutusele võtmine on väikeettevõttele jõukohane?

Oleme rakenduse juures suurt rõhku pannud lihtsusele, kasutusmugavusele ja soodsusele. Kuna esimene versioon AZZZAst on alles arendamisel, siis hetkel teda kasutada ei saa, kuid tulevikus saab rakenduse kasutusele võtta ilma suure ajakuluta ja täiesti tasuta. Lihtsalt logid oma Facebooki kontoga sisse, sisestad oma andmed ning saadki hakata tellimusi sisestama. Esimeste tellimuste sisestamiste käigus lisad ka oma toodete info ning edaspidi on seegi protsess lihtsam.

Saame sind aidata nii nõu kui ka jõuga AZZZA seadistamise juures. Võta meiega julgelt ühendust kuitahes pika või keerulise tootekataloogi puhul!

AZZZA põhiteenuse eest tasumine käib sinu jaoks märkamatult – kui klient maksab sulle, siis läheb sealt automaatselt maha AZZZA vahendustasu. Kui teed hinnaarvutuse AZZZAs, siis näitame sulle selle juures ka kõiki kulusid, sh käibemaks (kui see on sinu puhul vajalik) ja AZZZA vahendustasu.

Kui soovid kasutada mõnda meie lisateenust, siis loomulikult on vaja teha vastavad lisategevused nende tellimiseks, kuid oleme rõhku pannud sellele, et see oleks võimalikult lihtne, valutu ja soodne.

Millal saab esimest rakenduse versiooni ise proovida?

Ma ütlen ausalt, et ma veel ei tea. Me oleme paika pannud esimese versiooni funktsionaalsuse, meie tubli disainer Made By’st on selle põhjal vaated joonistanud ning meie arendaja Altex Experts’ist on selle teostusega alustanud, kuid ma ei taha anda alusetuid lubadusi. Meie kvaliteedinõuded on kõrged ning kindlasti ei tee me rakendust avalikuks enne kui see tõesti töötab nii nagu vaja. Hoiame teid aga selle arendusega kursis nii meililisti, Facebooki lehe kui ka kodulehe blogi kaudu.

NB! Võta meiega julgesti ühendust, kui sul tekkis huvitavaid mõtteid, konstruktiivset kriitikat või kui lihtsalt tahad millelegi vajalikule tähelepanu juhtida.

Jaga tekkinud mõtteid ka allpool kommentaarina! 😉

Kui tekkis huvi ja soovid rohkem teada AZZZAst, siis soovitame lugeda ka AZZZA idee sünnilugu.

Kui sulle oli artiklist kasu, siis näita seda. Kliki südamel!

Lisa kommentaar

See veebileht kasutab spämmi vähendamiseks Akismetit. Uuri lähemalt, kuidas sinu komentaari andmeid töödeldakse.

Shopping Cart
Scroll to Top