ALATES 20 EUR OSTUST SAATMINE TASUTA

Igiwood märkmikuga võrkkiigel istumas

Igiwood aitab unistused reaalsuseks muuta

Uudishimu, soov uusi asju õppida ja proovida, julgus unistada ja unistusi ellu viia – need on märksõnad, mis hästi iseloomustavad tänase artikli kangelannat Riikka Kokkot. Riikka on inimene, kellele meeldib seada eesmärke ja neid ellu viia. Sellest sündis ka tema ettevõtte Igiwood üks toodetest – puidust kaantega kalender, mis aitab eesmärke silme ees hoida.

Riikka ise ütleb, et tüdineb väga kergesti ja seetõttu armastab teha mitut asja korraga. Nii ei hakka igav. Seetõttu meeldib talle ka enda ettevõttes töötamine. Võimalus teha kõike ise raamatupidamisest kuni toote ideede elluviimiseni on midagi, mida Riikka hinnata oskab.

Nüüd aga räägime lähemalt Riikka ettevõttest Igiwood ja selle toodetest.

Märkmik laual öökulliga
Foto: Igiwood

Kuidas jõudsid selliste vingete puidust kaantega märkmike ja kalendrite loomiseni?

Minu tuttav Leedus soetas endale laser-cut masina ja ma mõtlesin, et mida kõike ägedat sellega teha saaks. Internetis pilte vaadates leidsin erinevaid puidust kaantega märkmikke ja sealt tekkis idee, et teeks õige puidust kaantega kalendri. Sellise, mida teistel ei ole müügis ja mis inspireeriks inimesi oma unistusi ja eesmärke saavutama ?.

Kust tuli tõuge oma ettevõte luua?

Olin juba pikalt mõelnud, et tahaks midagi enda oma teha, kuid kunagi ei arvanud, et selleks saavad olema puidust kaantega märkmikud ja kalendrid. Kuid kui toote idee oli sündinud, siis sündis loogilise jätkuna ka ettevõte.

Mis sind oma töö juures enim inspireerib ja rasked hetked üle elada aitab?

Mulle meeldib see, mida ma teen! Mulle meeldib, kui kliendid jäävad kalendritega rahule ja mulle tagasisidet annavad. Mulle meeldib, et minu kalendrid inspireerivad ka teisi oma unistusi ja eesmärke saavutama! Ma tahan, et teisedki läbi eesmärkide seadmise ja nende saavutamise oma unistuste elu elaksid.

Märkmiku kuu eesmärkide lehekülg
Foto: Igiwood

Midagi tehes tuleb ikka ette ka komistuskive või üllatusi. Milline on sinu seni suurim õppetund seoses oma toote valmistamise ja müümisega?

Suuremaid õppetunde seni pole veel olnud. Küll on aga üks asi, mida pean kindlasti alati jälgima – kalendrite tellimise kogus. Kui tellin kalendreid liiga vähe, siis peavad kliendid oma toodet kaua ootama. Kui tellin liiga palju, siis jäävad nad lattu seisma, sest tegemist on hooaja kaubaga ja hiljem pole nendega midagi teha.

Missugune on kõige ägedam ese, mille oled valmistanud?

Ikka esimene kalender aastale 2018. Ma mõtlesin ainult proovida seda ettevõtmist, kuid see tuli väga hästi välja. Nii jätkasin ka märkmike ja 2019 aasta kalendriga.

Igiwoodi märkmiku lehekülg
Foto: Igiwood

Kes on selles tegevusvaldkonnas sulle olnud suurimaks eeskujuks?

Tegelikult pean ausalt ütlema, et mul ei ole selles valdkonnas eeskujusid. Küll tahaksin olla usinam, et saavutada paremaid tulemusi ning saada kalendrid ka suurematesse poodidesse müügile.

Kuidas inimesed sinu valmistatud toodeteni jõuavad?

Algul oli ainukeseks kanaliks Facebook. Praegu on võimalik leida Igiwood kalendreid ka Instagramist ja oma koduleheküljelt. Nüüd lisaks ka Azzza e-poest! ?

Millised sinu toodetest on kõige populaarsemad?

Kalendrid on seni olnud kõige populaarsemad. Eks paljudele meeldib oma tegevusi elektroonilise kalendri asemel paberkalendrisse märkida. Igiwood kalendrid erinevad teistest „tavapärastest“ kalendritest nii kaane kujunduse kui ka sisu poolest.

Igiwood märkmikud
Foto: Igiwood

Kas sa pakud lisaks eelpool nimetatutele ka muid tooteid? Milliseid?

Kalendritele lisaks on Igiwoodi valikus ka märkmikud – joonelise ja bujo sisuga. Ideid toodete valiku suurendamiseks on veelgi ?.

Kui sa peaksid ühe lausega oma toodet müüma, siis mis see oleks?

Igiwoodi motoks on kujunenud „Unistuste elu on ainult tegude kaugusel“.

Missugune on üks tavaline Igiwoodi toodete tellija ning millal või mis põhjusel enamasti Sinu tooteid ostetakse?

Toodete tellijateks on üldjuhul 20-40-aastased naisterahvad – eestlased ja soomlased. Seni on minu kõik kliendid olnud suurepärased! Hästi sõbralikud ja armsad igatpidi!! Kuna kalendrid on meie põhitoode, siis kõige rohkem ostetakse detsembris ja jaanuaris

Pean kindlasti mainima ka koostööd erinevate ettevõtetega. Nemad tellivad kalendreid näiteks oma töötajatele. See on eriti äge!

Võrkkiigel naine märkmikuga
Foto: Igiwood

Milliseid soovitusi tahaksid jagada oma toodete tellijatele?

Kalendreid saab tellida ka enda kaanekujundusega. Näiteks mõni klient on tellinud kaaned oma lapse joonistatud kujundusega.

Milline su toodetest sulle endale kõige südamelähedasem on?

Kõige südamelähedasem on ikkagi 2018 aasta kalender. Tegu oli esimese tootega, mis välja tuli.

Aga ka 2019 aasta kalender on ka äge. Kasutan seda ka ise! Märgin sinna kõik tähtsad sündmused ja tegevused ?.

Igiwood kalendrid
Foto: Igiwood

Kuidas sul, kallis lugeja, eesmärkide seadmisega on? On sul 2019. aasta kalender olemas? Võib-olla tead mõnda kinki väärt sõpra, kes peab lugu mõtete ja unistuste kirja panemisest? Vaata kindlasti ringi AZZZA e-poes ja uuri lähemalt  Igiwoodi kalendrit.

Eesmärke seadmata suuri unistusi ei täida ;).

Jaga tekkinud mõtteid ka allpool kommentaarina! ?

Kui sulle oli artiklist kasu, siis näita seda. Kliki südamel!

Lisa kommentaar

See veebileht kasutab spämmi vähendamiseks Akismetit. Uuri lähemalt, kuidas sinu komentaari andmeid töödeldakse.

Shopping Cart
Scroll to Top