ALATES 20 EUR OSTUST SAATMINE TASUTA

AZZZAst ostmine ehk KKK

Eestis on PALJU vingeid tegijaid, kelle tooteid teavad vaid suhteliselt vähesed. Kirjutame lähemalt, kuidas nende tooteid meilt osta saab.
Eestis on PALJU vingeid tegijaid, kelle tooteid teavad vaid suhteliselt vähesed. Kirjutame lähemalt, kuidas nende tooteid meilt osta saab.

Millised tooted on AZZZA veebipoes?

Meilt leiab need natuke erilisemad (käsitöö) tooted. Need on tegijate enda looming ning võite olla kindel, et tegijal on seda rõõm valmistada! Sedasorti rõõm kandub üle ka tootesse ning seeläbi teeb rõõmsaks ka saaja. 

Käsitööks peetakse tihti midagi vallast “kindad ja sallid”. Muu vastu ei osata teadmatusest huvi tunda. Meie näitame, et käsitöö valdkonnas leidub palju erinevaid, huvitavaid ja põnevaid tooteid. Seetõttu, räägime tihti “isetehtud” asjadest – armastame ka ilusat disaini ja häid mõtteid, mis vahel on efektiivsemaks muudetud tavapäraselt “käsitöö” alla mittekäivatel meetoditel.

Enda väärtused oleme ka kirja pannud ning räägime neist  pikemalt blogipostituses “Mida väärtustab AZZZA“.

Kuidas shopata AZZZA veebipoes?

Selle jaoks on hetkel kaks võimalust. Meil on avatud pood Facebookis, kus enamik meie tooteid on üles laetud. Teine võimalus on meie pakutavaid tooteid sirvida ja osta meie kodulehel (www.azzza.ee).
Meil on tooteid mitmetelt põnevatelt tegijatelt, sh:

Catukas, Designs of Celine, Hea Une Kaisupadi, Igiwood, Kapi Kass, Karloova, Krutski, Merimumm Disain, Miisu Mütsid, MummuBeebi, Nagu Muinasjutus, Nete.Kit, Nimelised aksessuaarid lastele, Nordlys Kids, Nukukodu, Pallike, Schefferwood.

Nende asjad on järgmistes kategooriates:

Tellida on võimalik nii valmistooteid kui ka tellimuse peale spetsiaalselt Sinu jaoks valmistatavaid tooteid. Nende hulgas on mitmed ka personaliseeritavad tooted. Näiteks Nimeliste Aksessuaaride võtmehoidjad ja lutiketid, Mummubeebi sünniandmetega pildiraam, nimetäht või hoopis tähed, millest kokku nimi tellida, Nagu Muinasjutus poster, Krutski Design nimeline mõõdupuu. Nende puhul on tellimine tehtud lihtsaks – valid kõik Sinu jaoks olulised detailid, kirjutad täpsustused ning müüja teeb Sulle sellise toote, nagu soovid. Müüja saab ka tellimuse täpsustamiseks ja täide viimiseks Sinu kontaktandmed, seega vajadusel võtab ta ühendust ja täpsustab üle.

Kuidas toimub AZZZA e-poest tellimine?

AZZZA veebipood ei erine oluliselt teistest e-poodidest. Klient valib tooted ostukorvi. Iga toote kohta valib ka saatmisvõimaluse. Ostukorv arvestab saatmisvõimaluse jaoks vastava summa juurde. Kui klient tellib ühe tootja käest mitu eset ning müüja ütleb, et need saab saata ühe pakina, saab klient osa saatmisele kulunud raha tagasi.

Kuidas ma asjad kätte saan?

Kuna asjad on n-ö müüja laos, siis paki saadab müüja. Meie edastame kõik vajaliku info müüjale ning kohe, kui toode on valmis saatmiseks, pannakse see sobival meetodil teele. Valitavad meetodid hõlmavad hetkel Omniva ja Itella Smartposti pakiautomaate ning mõne müüja puhul ka kullerteenust.

Mis siis juhtub, kui toode ei vasta ootustele?

Meil on nii selliseid tooteid, mida saab vajadusel tagastada või ümber vahetada, kui ka selliseid, kus see ei ole mõistlik. AZZZA kasutustingimustes on see lahti seletatud, kuid peamine erand on see, et nimelised, eritellimusel valmistatavad tooted kuuluvad Sulle sellisena nagu Sa nad tellid.

Kui palju enne sündmust tuleks tooted ära tellida, et kindlasti õigel ajal kätte saaks?

Tarneaeg on müüjatel seinast seina – vaata kindlasti vastavat märget toote all. Tulenevalt meie kaupade iseloomust võib olla vaja arvestada pikema tarneajaga kui mitmetes teistes e-poodides. Valmistooteid saab kiiremini välja saata, kuid eritellimusel valmistatavate toodetega võib minna aega. Müüja on meie jaoks ennustanud umbkaudse tarneaja. Kui on soov kindlasti mingiks kuupäevaks kätte saada, kirjutage meile (e-post:  info@azzza.ee või Messengeris) ja uurige, kas see on võimalik. ?

Tule ja jaga meie vaimustust nendest ägedatest toodetest!

azzza neli väärtust
AZZZA väärtused

Jaga tekkinud mõtteid ka allpool kommentaarina! ?

Kui sulle oli artiklist kasu, siis näita seda. Kliki südamel!

Lisa kommentaar

See veebileht kasutab spämmi vähendamiseks Akismetit. Uuri lähemalt, kuidas sinu komentaari andmeid töödeldakse.

Shopping Cart
Scroll to Top