ALATES 20 EUR OSTUST SAATMINE TASUTA

Azzza parimad käsitöötooted 2021

Kas sina tead milliseid tooteid meie kliendid armastavad? Meie teame ja meie kliendid teavad. Täname kõiki, kes selles “hääletuses” osa võtsid ja sellega Eesti käsitööle hoogu juurde andsid! Väike-ettevõtluse toetamine teeb südame soojaks ja on ka keskkonnale hea.

Rollimäng

Mis on lapsepõlv ilma väikese rollimänguta? Meie hitt-tooted näitavad, et meie klientidel on väikesed kokad ja mõmmid kodus. Võib-olla ka üks ärinaine/-mees vahva telefonikotiga?

Riided

Meie meistrite käsitöö kvaliteeti näitavad ka meie riiete kategooria TOP tooted. Imearmsad peapaelad, ilusad ent funktsionaalsed mütsid-sallid, kaunistuseks mütsitutt (kasvõi olemasolevale mütsile) ja suvel veel meie hittkleit lastele.

Mütsi ja salli komplekt
Vaata lähemalt
Viru-Nigula linane kleit
Leia linased kleidid siit

Vau-disain

Järgmisi tooteid ühendab imeline disain ja see vau-faktor, mis laste tubadesse nii ideaalselt sobib. Kas pole mitte täiuslik kombinatsioon?

Sünnipäevaks kass koogiga, nimeline (või ka mitte) ABC poster ja maailmakaart, tuju sättimiseks ka loomad? Nagu Muinasjutus ja Ainus mõte tooted on ilusad nii poes vaadates kui nüüdseks ka paljude Azzza klientide kodudes. Mõnusalt hubast tunnet tekitavad Design of Celine tooted nagu voodipehmendus ja meriinovillane beebikott on neid nähes palju kergem hoida head tuju.

Nimelised tooted

Viimasena meie absoluutne hitt – nimeline käsitöö. Oleme meie ajaloo algusest saadik märganud, et enim meeldivad meie klientidele nimelised tooted. Sellepärast oleme julgustanud oma armsaid meistreid seda võimalust oma toodetele lisama.

Nimed on meile kõigile olulised. Need on see, kes me oleme, meie identiteedi märk ja iga nimi on eriline ja unikaalne oma erilisel moel.  Ka Dale Carnegie (legendaarse raamatu “Kuidas võita sõpru ja mõjustada inimesi” autor) on öelnud, et “Mäleta mu nime ja sa paned mind ennast tähtsana tundma”.

Kasutada inimese nime temale kingi valimisel ja saad kindel olla, et ta tunneb ennast erilisena. See kingitus on ainult talle ja tema peale on mõeldud – ta on eriline. Kellele see tunne ei meeldiks?

Vaata ka uusi tooteid meie poes – isegi meie püsikliendid ei ole neid veel jõudnud avastada!

Esmakordselt 8.11.21 on võimalik kõiki neid tooteid osta erilise allahindlusega. Kasuta võimalust!

Shopping Cart
Scroll to Top