ALATES 20 EUR OSTUST SAATMINE TASUTA

AZZZA – sild väikeettevõtja ja kliendi vahel

AZZZA on võimalus ettevõtlikule inimesele oma loodud teenus või toode teha nähtavaks laiemale inimeste ringile. Võimalus meile kõigile avastada, mida põnevat pakutakse väljaspool kaubanduskeskuste ketipoode. Võimalus üllatada end või teisi millegi omanäolise ja erilisega.

Soovime ehitada silla, mis loob parema ühenduse väike- ja mikroettevõtjate ning klientide vahel.

AZZZA idee sünd

Me oleme näinud, kuidas inimesed muutuvad aina ettevõtlikumaks ning loovad oma brände, tooteid, pakuvad ise teenuseid, mis on mingil moel erilised, kvaliteetsemad, puhtamad, huvitavamad, lähenevad teemale hoopis teise nurga alt. Muidugi, enamasti on need ka kallimad kui sarnased tooted supermarketitest, kuid nad on tihti oma kõrgemat hinda väärt, pakkudes teistmoodi maitseelamust, suuremat silmailu või erilisemat kogemust.

Me oleme ka näinud, et inimesed väärtustavad selliseid kaupu ja teenuseid üha enam. Nad on väsinud masskaubast ja tahaks kasvõi vahetevahel, kasvõi erilise sündmuse puhul, midagi teistsugust, midagi erilist, midagi täiesti uutmoodi.

Kahjuks juhtub tihti, et sellised omanäolised tegemised jäävad ainult ettevõtliku inimese tuttavate ringi. Uute klientideni jõudmine on liiga keeruline või palju aega nõudev. Samal ajal aga potensiaalne klient, keda huvitaks just selline toode või teenus, ei leia lihtsalt pakkujat üles. Kuidas ma saan otsida midagi, mille olemasolust ma ei ole isegi teadlik?

Nii tekkiski mõte tööriistast, mis aitaks neil kahel inimgrupil lihtsamalt ja mugavamalt üksteist üles leida. Tekkis idee, mis sai nimeks AZZZA.

AZZZA kui ühendav lüli

Meie nägemuses on AZZZA veebikeskkond, mis viib kokku huvitatud kliendid ja särasilmsed ettevõtjad. Keskkond, kus omanäolised, armastusega tehtud tooted ja teenused jõuavad suurema hulga inimesteni.

Loodame, et selle tööriista abil jääb meie mikro- ja väikeettevõttelel rohkem aega tegeleda oma toodete ja teenustega. AZZZA aitab hallata kliente ja tellimusi, end nähtavaks teha, klientidega otse suhelda ja neilt tagasisidet saada, isegi raamatupidamise teenus on tellitav samast keskkonnast. Kui oled ettevõtja, siis soovitame lugeda lähemalt, milliseid teenuseid AZZZA pakkuma hakkab.

Inimestele, kes soovivad vaheldust või midagi tavalisest erinevat, keda huvitab, millega tema piirkonna mikroettevõtjad tegelevad või kes lihtsalt otsivad inspiratsiooni või motivatsiooni ise oma asjaga alustada, pakub AZZZA võimalust sorteerida pakutavaid tooteid ja teenuseid erinevate parameetrite järgi ning osta korraga erinevate ettevõtjate tooteid, suhelda otse ettevõtjatega, et leida just see, mida hing ihaldab. Loe kindlasti lähemalt AZZZA erinevatest võimalustest kliendile.

Me oleme teekonna alguses

Kolme aasta pärast tahame olla juhtiv internetiportaal Eestis (ning hiljem ka välisturgudel), mille kaudu mikro- ja väikeettevõtted oma tooteid ning teenuseid klientideni viivad. Esimene mõte, esimene koht, kuhu kliendid suunduvad selleks, et erilist kingitust või toodet leida.

Sinna jõudmiseks peame aga alustama esimeste sammudega.

Praegu oleme jõudnud sinnamaani, et oleme valmis kõigile oma ideest rääkima. Samuti oleme alustanud AZZZA mobiilirakenduse loomisega, et ettevõtjad saaksid tööriista, mis on nendega alati kaasas ja lihtsalt ligipääsetav.

Oleme valinud ka ettevõtjate grupi, keda esimesena kutsume AZZZA keskkonda kasutama. Nendeks on eritellimusel valmistatavate kondiitritoodete pakkujad.

Järk-järgult hakkame lisama ka teisi valdkondi kuni saavad kaetud kõik vähegi mõeldavad kaubad ja teenused.

Jaga tekkinud mõtteid ka allpool kommentaarina! 😉

Ühine meie looga juba nüüd

Soovid end AZZZA arenguga kursis hoida? Tee koos meiega läbi kogu teekond ühe hea mõtte sünnist reaalse kõigile kasutatava keskkonna valmimiseni.

[mc4wp_form id=”80″]

Sul on ideid, märkuseid, küsimusi, mis seotud meie projektiga? Võta julgelt ühendust meie Facebooki lehe kaudu või saada meile kiri kontaktivormilt.

Kui sulle oli artiklist kasu, siis näita seda. Kliki südamel!

1 thought on “AZZZA – sild väikeettevõtja ja kliendi vahel”

Lisa kommentaar

See veebileht kasutab spämmi vähendamiseks Akismetit. Uuri lähemalt, kuidas sinu komentaari andmeid töödeldakse.

Shopping Cart
Scroll to Top