ALATES 20 EUR OSTUST SAATMINE TASUTA

person holding a green plant

Azzza kasvab!

Meile tuleb järjest juurde nii meistreid, kui neid, kes meistrite vastu huvi tunnevad. Tänu teile kõigile Azzza kasvab 🙂 On näha, et me hakkame oma vahva nimega meelde jääma. Azzzast on saamas koht, kuhu tullakse avastama unikaalseid kingitusi lastele aga ka leidma kasulikke tarbeesemeid

Tahame käsitöö nähtavaks tegemise missiooni jätkata ka tulevikus. Teeme tööd selle nimel, et nii meistrite kui  toodete valik laieneks. 

Soovime, et kõik, kes otsivad  lapsele, naisele, mehele, vanaemale, sõbrannale, onule, isale, lemmikloomale – miks mitte ka endale (me kõik oleme hellitamist väärt) – sobivat kingitust, leiaksid meie juurest  just selle õige eseme. Kingituse, mille üle on rõõmus nii kinkija kui kingisaaja.

Hetkeseis

Hetkel on meil kuus külastajaid keskmiselt 3000 ning avastamisrõõmu pakkuvaid tooteid üle 200.  Kõige populaarsemad on tooted, mida saab isikupärastada või oma soovi järgi kujundada. Näiteks esemed, millele saab lisada nime või sünnikuupäeva, või mütsid, millele saab oma soovi järgi detaile valida.

Azzza kasvab ja meil on esindatud palju omanäolisi tooteid. Kuid kas võib olla, et  just Sinu (või Sinu lemmiku meistri) tooted on meilt puudu? Võib-olla valmivad ka Sinu või mõne su tuttava käe all kvaliteetsed, põnevad ja armastust täis esemed, mis vääriksid suuremat tähelepanu?

Meiega liitumisel reklaamime uut meistrit tema soovi korral vastava blogipostituse ja loosimänguga. Esialgu võib tänu sellele olla tellimusi rohkem. Seejärel on tõenäoliselt paar-kolm tellimust kuus. Külastajate ja tellimuste arv on meil stabiilselt kasvanud. Ootame selle trendi jätkumist ning tulevikus näeme ka tellimuste kasvu meistri kohta.

person holding sewing machine
Õmblemine (Pexels.com)

Kui peaks juhtuma, et tellimusi tekib meistri jaoks liiga palju, siis saab meile sellest teada anda. Sellisel juhul eemaldame toodete ostmise võimaluse kas ajutiselt või püsivalt. Sellest ei ole midagi – meil on palju teisi tooteid.

Unistused – Azzza kasvab koos käsitöö armastusega

Me tahame olla koht, kuhu tulla ka niisama ringi vaatama. Tahame, et meistrid paneksid window shopper´itele ehk  “akende vaatlejatele” ka oma kõige imelisemad asjad müüki. Me kohtleme neid suure austusega. Mida ilusamad pildid saab meister oma toodetest teha, seda kaunim on neid poes käia vaatamas. Unistame sellest, et meistrite portfolio oleks meil ilusasti näha ning tulevikus saaks meistritele ka päringuid saata. 

Igas kategoorias võiks olla rohkelt valikuid. Miks mitte pakkuda konkurentsi juba olemasolevale tegijale? Ühe meistri tooted on käekirjalt hoopis erinevad teisest. Ühele ostjale meeldib rohkem üks ja teisele teine stiil. Erinevus rikastab. Usume, et ka meistritel endil on põnev kursis olla teiste samas valdkonnas tegutsejate töödega.

architecture blur building business
Poodide vaateaknad (Pexels.com)

Tahame, et valik oleks lai nii toodete endite kui nende omaduste osas. Soovime, et klient saaks meie lehel toote omaduste osas võimalikult paljud valikud ära teha. Nii on meistril kerge alustada toote valmistamist või leida valmistoodete seast kiirelt kliendile sobiv. 

Soovime lisada toodete alla ka varem valminud tööde pilte – inspiratsiooniks ja silmailuks. Nii tekiks kliendil parem ettekujutus tootest. Ta näeks milliseid esemeid on juba tehtud, mille üle on teised ostjad rõõmu tundnud.

Tänapäeva e-kaubanduses on levinud paaripäevased tarneajad. Meie aga teame, et käsitöö valmistamine on teinekord ajamahukas. Me ei oota oma meistritelt ülikiiret tarneaega. Soovime, et tarneaeg vastaks tegelikkusele.  Nii saab klient kvaliteetse ja hea toote, mis on valminud hoole ja armastusega. Kirg enda töö vastu on tunda ka valminud tootes.

Jätkuvalt ootame uusi meistreid

Kas sa tead mõnda meistrit, keda tahaksid meilt leida? Tahad ise liituda? Loe rohkem infot meie meistriks registreerumise lehelt. 

person writing on brown paper
“Teretulemast” (Pexels.com)

Kui tahaksid lihtsalt rääkida või koostööd pakkuda – võta meiega ühendust

Ehk tead mõnda sõbrannat hoopis, kes on ühe toa täitnud hingematvalt rabava käsitööga? Alustajatel meistritel on meilt hea tugi – anname nõu ning suuname. Soovita meid!

Ma aiman, et kuna Sa meie lehel oled siis Sulle meeldib käsitöö – uudista meie poodi ka!

Lisa kommentaar

See veebileht kasutab spämmi vähendamiseks Akismetit. Uuri lähemalt, kuidas sinu komentaari andmeid töödeldakse.

Shopping Cart
Scroll to Top