ALATES 20 EUR OSTUST SAATMINE TASUTA

Pildil on punased kinkekotid

AZZZA e-pood on avatud!

Ma olen juba ammu tahtnud seda rõõmusõnumit välja hõigata, aga ikka oli vaja üht või teist asja täiendada. Aega kulus nii selleks, et kõik juriidiliselt ja funktsionaalselt õigesti oleks, kui selleks, et sobivad kaubad poes tellimisvalmis saaksid.

Nüüd oleme aga avatud! AZZZA e-poes saab esimesi käsitööna valminud esemeid soetada.

Mul oli õnn olla ka ise AZZZA e-poe esimene ostja ja tellida mitu armsat eset. Valikus leiab hetkel näiteks meie blogist juba tuttavate tegijate kätetööd:

Üks vahva ja kingiks imehästi sobiv toode tuleb Igiwoodilt – tema puidust kaantega kalendrid ja märkmikud on uhked ja erilised, sobivad nii mõtete talletamiseks kui tegevuste planeerimiseks. Lauamängusõbrale võib aga talismaniks kinkida mõnusa Pallikese valmistatud tekstiilist täringu.

AZZZA e-poodi tuleb tooteid pidevalt juurde, nii et tasub silm peal hoida. Loodame peagi valikusse lisada mänguasju, albumeid, erinevaid lastele või lastetuppa sobivaid aksessuaare. Hetkel ootame kaVeterinaar- ja Toiduametilt vastust hiljuti tehtud taotlusele. Soovime saada luba, mis võimaldaks AZZZA e-poest müüa ka küpsetisi nagu tordid, kringlid, pirukad. Nii et palju huvitavat on ees ootamas.

Jõuludeni on veel veidi aega ja praegu e-poest tellides jõuab pakk kenasti kuuse alla paneku ajaks kohale. Nii et piilu kindlasti ka AZZZA e-poodi – mine tea ehk leiad just sealt midagi jõulukingiväärilist.

Jaga tekkinud mõtteid ka allpool kommentaarina! ?

Kui sulle oli artiklist kasu, siis näita seda. Kliki südamel!

Lisa kommentaar

See veebileht kasutab spämmi vähendamiseks Akismetit. Uuri lähemalt, kuidas sinu komentaari andmeid töödeldakse.

Shopping Cart
Scroll to Top