ALATES 20 EUR OSTUST SAATMINE TASUTA

Azzza on turvaline ostukoht

Turvalise ostukoha märgis näitab, et meie e-poes on ostmine turvaline. Meie veebipood on kontrollitud E-kaubanduse liidu poolt ning täidame kõiki märgise saamiseks vajalikke tingimusi.

Ecommerce Europe Trustmark näitab, et meie e-poes turvalisus on tunnustatud Euroopa tasemel. Meie veebipoe turvalisus on kontrollitud E-kaubanduse liidu poolt ning täidame kõiki märgise saamiseks vajalikke tingimusi.

Oleme Eesti e-kaubanduse liidu liige ning selle liikmena osaleme regulaarselt seminaridel, et hoida ennast kursis valdkonna arengutega ja täiendada meie kodulehte järgimaks uusimaid turvanõudeid.

Meie e-pood põhineb maailmas laialt levinud ja turvaliselt testitud tarkvaral WooCommerce ning selle turvaliseks tunnistatud lisadel.

turvaline-ostukoht-azzza
Ecommerce Europe Trustmark
e-kaubanduse-liit

Meie e-poe tarkvara uuendatakse regulaarselt viimaste tarkvarauuendustega. Me oleme selle teostamiseks teinud kokkuleppe sellele spetsialiseerunud ettevõttega.

Pakkide saatmine on usaldatud Eesti parimatele pakisaatjate ettevõtetele Itella Smartpost ja Omniva.

Meie kasutustingimused ja privaatsuspoliitika on koostatud juristide poolt ning hoiame neid pidevalt seadusemuudatustega vastavuses.

Meie veebipoel on SSL sertifikaat. Selles saad veenduda näiteks vaadates aadressiriba, kus alguses on “https://” See tähendab, et meie e-poes on Sinu jagatud andmed (sh makseandmed) turvaliselt krüpteeritud.

Meie poes on võimalik maksta kas arve alusel pangaülekandega või läbi turvaliste makselinkide. Kasutame teenuse osutamiseks maksekeskust.

Kui teil on küsimusi või kommentaare, siis meie klienditeenindajad on valmis vastama kõigile küsimustele messengeri link: m.me/azzza.ee ja meiliaadressil klienditugi@azzza.ee.

Shopping Cart
Scroll to Top