ALATES 20 EUR OSTUST SAATMINE TASUTA

Teised Azzzast

Azzzast on ka mujal kirjutatud, jagame siin meile teada olevaid linke. Kirjutame veidi lahti, mis teemal või põhjusel meist kirjutati ning lingi alt saad edasi lugeda.

Artiklid

“Kingid, millel on väärtus” Postimehe Sõbranna rubriigis.
Loe siit:
https://sobranna.postimees.ee/6817377/kingid-millel-on-vaartus

“Mida kinkida neile, kes on sulle kallid? Jõulud, sünnipäevad või lapse sünd – ikka on soov neile midagi meeldejäävat leida.”

“Ligi 150 tootega leht koondab endas asjaarmastajaid, keda ühendavad ühised väärtused.”

“Asjad saavad uue tähenduse, kui keegi on pannud nendesse aega ja armastust. Olgu tegu uue ideega või on käsitööna valminud mõni laiatarbekaup – ise tehtud asjadel on hing sees. Lisaks on palju andekaid inimesi, kes alustasid isetegemist seetõttu, et nende soovitut lihtsalt polnud saada. Nii loovad nad väärtust ning muudavad sammhaaval maailma. “


“Eriline kingitus on ainulaadne ja südamega valmistatud” Õhtulehe jõulukingi soovituste nurgas. Loe siit:
https://www.ohtuleht.ee/983768/eriline-kingitus-on-ainulaadne-ja-sudamega-valmistatud

“Loomulikult soovime armsatele inimestele jõuludeks midagi erilist kinkida – kuid jõulud ei pea olema tarbimispüha. Selle asemel vali kingitus, milles on väärtust, hinge, hoolimist, pühendumist, omapära, kvaliteeti ja armastust. Vali kingitus, mis oleks nimeline ja personaliseeritav. Seda pakub e-pood Azzza.”

“Azzzast (loe ka veebipoe blogi) leiab Eesti isetegijate kvaliteetset loomingut. Valikus on nii riideid, tarbekaupu, aksessuaare, mänguasju, sisustuselemente, voodipesu kui ka palju muud. Kõik on tehtud südame ja hoolega ning ostu tehes tead, kes täpselt on eseme valmistanud. Sealjuures leiab väga paljude müüjate tooteid ainult siit. “

Lisaks ka nendel lehtedel:

E-kaubandusliidu lehel “Eesti E-kaubanduse Liit on e-kauplejate ja e-kaubandusega seotud ettevõtete esindusorganisatsioon, kuhu kuulub 264 ettevõtet. Liidu liikmeks on oodatud kõik aktiivsed ja edumeelsed ettevõtted ning eraisikud, kes soovivad panustada e-kaubanduse arengusse Eestis.”

Azzza on e-kaubandusliidu liige alates aastast 2019.

Lirieli lehel (inglise keeles) – meie asutaja ja hinge Kaja Trees ja tema ettevõtte Liriel OÜ ühine leht. Liriel OÜ on Kaja ettevõte, kus Kaja teeb erinevatele suurettevõtetele väga erinevates valdkondades tarkvaraanalüüsi. Kaja kirjutas meist kui ühest projektist, millega ta hõivatud on.

Shopping Cart
Scroll to Top