ALATES 20 EUR OSTUST SAATMINE TASUTA

AZZZAst

E-pood neile, kes hoolivad

Tere tulemast Azzza kaasaegse käsitöö veebikaubamajja! Räägime siin lehel Azzzast lähemalt.

„Azzza!“ on meie jaoks just see hüüatus, mis kõlab, kui näed midagi tõeliselt erilist.

Meie oleme Azzza loojad Kaja ja Maili Trees. Meist ja teistest tiimis saad lugeda Azzza tiimi alt.
Azzza on omanäoliste, armastusega tehtud asjade e-kaubamaja. Väärtustame Eesti isetegijate kvaliteetseid tooteid ning tahame, et need jõuaksid enamate inimesteni. Seetõttu otsustasimegi teha e-poe, kust võib leida palju suurepäraseid Eestis tehtud tooteid.  

Azzzast-Kaja-Trees
Kaja Trees
Azzzast-Maili-Trees
Maili Trees

Azzza väärtusteks on isetegimine, kvaliteet ja omapära. Meie vanaemad armastasid teha käsitööd ning nii õppisime meiegi hindama ainulaadseid asju, mis on tehtud armastusega. Kuigi tänapäeval on poed asju täis, siis isetehtud kaubad on erilised: need on kvaliteetsed, omapärased, naturaalsed ja tehtud mõeldes just kasutajale. Azzza valikus olevad tooted on kõik tehtud Eesti isetegijate poolt. Azzzast leiad lisaks käsitööle valikust originaalse disainiga esemeid, mis on innovatiivsed, põneva lisafunktsiooniga, isikupärastatud või mingil muul moel erilised.

Azzza poe põhimõtteks on hoolivus. Soovime pakkuda oma klientidele ja koostööpartneritele parimaid kaupu ja lahendusi. Ootame oma müüjate sekka mikro- ja väikeettevõtjaid, kes pakuvad erilisi tooteid ja teenuseid. Oluline on, et pakutu on tehtud südamega. Vahvaid intervjuusid meie koostööpartneritest, saad lugeda meie blogist.

Azzza hoolib üksteisest, Sinust, meie ja Sinu perekondadest, meid ümbritsevatest inimestest ja meie ümbruskonnast. Loodame, et leiad siit poest midagi tõeliselt erilist, mis toob rõõmu Sulle ja Su perele!

Azzzast leiad kaasaegse käsitöö

Kasutame enda toodete puhul ka sõna kaasaegne – seda need on. Kui tavaliselt seostub sõna “käsitöö” ainult vanaema kootud käpikutega, siis kaasaegne käsitöö on endasse põiminud kõik kõige parema. Sealhulgas ka selle “vanaema armastuse ja hoole” kui ka moodsamad tehnikad ja disaini.

Käsitöö asjad on kordumatud – kui asi valmib käsitööna ning mitte masstoodanguna, ei ole võimalik teha kahte täpselt ühesugust asja. Lisaks on meil võimalik paljudel toodetel personaliseerimine, mis tähendab, et valitud asi on veel enam just Sinu moodi.

Kaasaegne käsitöö tähendab tooteid, mis on hoole ja armastusega tehtud, kuid on ka kvaliteetsed ning ajatud – mood tuleb ja läheb aga käsitöö tooteid kasutad täna ja ka aastate pärast.

Tänapäeval pannakse aina suuremat rõhku sellele, et ka loodust säästa inimeste jalajälje eest. Käsitöö ei ole masstoodang – koju valitakse tooted, mida kasutatakse kaua ning ka nende valmimismetoodika tähendab väiksemat koormust loodusele.

Meie blogist leiad tutvustusi ägedatest isetegijatest ning abi mitmes eri valdkondades nagu näiteks mikroettevõtlus, kingituste tegemine ning hooajaga seotud teemad.

Mine poodi, et uudistada meie tooteid.

Shopping Cart
Scroll to Top